Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukamal nagyon közeli...

Anyukamal nagyon közeli kapcsolatba vagyunk, legjobb barátnőm. De mostanaba nagyon sokat kell dolgoznia, es Hetente 2-3x ha tudunk beszelni. Mitcsinaljak nagyon hianyzik?

Figyelt kérdés
18/L nagyon eltavolodtunk es nehezen viselem hogy nincs Itthon.Kezdek magamba zuhanni teljesen.Mit tudnek csinalni ?Most a héten is reggeltől estig dolgozik es nemtudunk meg beszelni sem

2015. jan. 11. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég komoly kötődési problémákra vall, hogy nem bírsz ki egy hetet sem nélküle. Dicséretes és irigylésre méltó, hogy ilyen közeli a kapcsolatotok, de nem vagytok összenőve, 18 évesen pedig pláne le kéne tudni szakadni anyukádról. Ha amiatt depresszióba esel, hogy nem tudtok napi szinten beszélgetni anyukáddal, mi lesz később, ha elköltözöl otthonról? Vagy sosem fogsz? És ha szerelmed lesz, akkor is letargiába esel, ha néha nem lesz időtök beszélgetni, találkozni?

Ez az élet rendje, nőj fel, és vészeld át ezt az időt.

2015. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze megertem!csak nehez mert regen sokkal tobbet volt itthon
2015. jan. 11. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keress más igazi barátnőt magadnak. 18 évesen - ahogy az első is írja - azért már ne az anyánk legyen a legjobb barátnőnk! :)

Nekem is van egy lányom, imádjuk egymást, de sose akartam a barátnője lenni, én az édesanyja vagyok. Van legjobb barátnője. Szerintem ez így "egészséges".

2015. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!