Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb? mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk a barátommal lassan 3éve ő mindig is ilyen féltékeny tipus volt, de kb 1hónapja egy buliban megcsaltam 1 csókkal ami kiderült ezt megtudta és azóta sokkal jobban féltékenyebb lett én elhatároztam, h megváltozok és jó leszek hozzá mivel megbocsátott próbáltam helyre hozni a kapcsolatunkat, de most, h őszi szünet van alig keres szinte 1 nap hogy felhiv telefonon és annyi nagyon rosszul esik, mert én nagyon szeretem őt és megbántam amit tettem, de néha ugy érzem mintha már nem lennék annyira fontos számára! Keresni meg mindig ugyebár nem kereshetem énsem. Tanácsokat szeretnék kérni, h szerintetek mit tegyek, mert nem szeretném elveszíteni vagy szerintetek az lenne a legjobb ha végleg befejeznénk?

#csináljak.
2013. okt. 31. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy neked rosszul esik ez. Szeretnéd, ha többet találkoznátok a szünetek alatt. Ha szeret megérti, és változtat.
2013. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, nyisd ki a szádat! Beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy úgy érzed, hogy elhanyagol. Egyébként lehet arra vár, hogy te keresd őt. (velem is ez volt, elképzelhető, hogy ő is azt érzi, hogy te hanyagolod el csak nem akar keresni téged mint te őt) De egyébként megcsináltad azzal a csókkal magadnak a bajt, és őszintén szólva ha megtetted akkor valahol a lelked mélyén még ha tényleg szereted is, lehet, hogy a szakításon elég hamar túltennéd magad. Nem gondolkoztál még azon, hogy jobb lenne valaki mással akiért bolondulsz?
2013. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már számtalanszor igérte,h nem lesz féltékenysem meg megbizik bennem,de sosem tudja teljesiteni. ha egy olyan fiu aki ő szerinte helyes és a közelemben van hozzámszól már azért is engem hibáztat! :( ezen lehetne még segíteni?
2013. okt. 31. 20:02
 4/10 A kérdező kommentje:
nem tudnám rajta magam könnyen tultenni,mivel rájöttem akkor mikor mármajdnem elvesztettem, h igazán szeretem és ő az igazi! eddig sohasem sirtam utána mindig ő volt a gyengébb mostmeg ha csak 1 szóval is megbánt képes vagyok sirva fakadni. Szakítani elválni tőle nem szeretnék csak ha már nem szeretne és csunyán félrelépne.
2013. okt. 31. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
nem. Bizalomra lehet csak építkezni.
2013. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és biztos, hogy nem ő az igazi. ne legyél ostoba. az igazi nem hagyja, hogy sírj miatta és tökéletesen meg fog majd bízni benned.
2013. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mióta megtudta ezt a félrelépést azóta okoz nekem ilyen fájdalmakat előtte sohanem volt rossz. csak most és már nagyon megbántam,h ezt tettem!
2013. okt. 31. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:

persze, hogy megbántad kedves, de megtetted. És ha tényleg ő lenne az igazi akkor eszedbe sem jutott volna megtenni (mattrészegen sem ha ez lenne a magyarázat).

Továbbá, ha ő lenne az igazi nem bántana téged semmivel szándékosan. Gondolkodj el ezeken.

2013. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nemrég lefeküdtünk és nem véreztem.. a barátai tele beszélték a fejét,h akkor biztosan nem voltam szűz pedig ez egyáltalán nem igaz! szűz voltam ő volt az első. És most egy nagyon picit kételkedik , hogy magyarázzam el neki,h nem minden lány vérzik szűzességelvesztésekor? mert ugy mármegbeszéltünk mindent csak ez maradt hátra még:)

vagy szerintetek szakitsak vele ezek után,h ilyet képzelt rólam? :S

2013. okt. 31. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
HÁT MÉG JÓ! ne agyalj már ezen ennyit.
2013. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!