Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitcsináljak ha beleszerettem...

Mitcsináljak ha beleszerettem a legjobb lánybarátomba? Én 17 eves vagyok o meg 15 és asszem ő csak barátként szeret de nekem meg fáj az egész

Figyelt kérdés
Csak normális valaszokat legyszi

2014. aug. 31. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy mit érzel iránta
2014. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudja....es sajnalja.....meg most van fiuja
2014. aug. 31. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ez nagyon rossz lehet. Ha ő nem szeret visont ÚGY, akkor barátkozz vele ugy mint akkor, amikor meg nem voltal bele szerelmes. Várd meg amíg szakítanak (nagy valószínűséggel), és beszélj vele mélyebbről az érzéseidről.
2014. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi :) a remény hal meg utoljara
2014. aug. 31. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fáj (és ráadásul van valakije), akkor most hagyd abba a vele való barátkozást, ha még tudod. Ne akarj tovább szenvedni inkább, próbálj meg nyitni másfelé. Ha ő tudja mit érzel iránta, az igazából pozitív, de lásd be, hogy ez így már nem barátság.
2014. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de én vagyok neki az egyetlen legobb barátja és mindent elmond meg nagyon rendes . megprobáltam elengedni de fél hoappal kéőbb rámirt h hianyzok neki és beszeljük meg
2014. szept. 1. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!