Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan aggódik anyukám?

Jogosan aggódik anyukám?

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok, van egy 3 éves kapcsolatom, bár már nem igazán szerelemből vagyunk együtt, inkább megszokásból és ragaszkodásból. Anyukám állandóan azzal jön mostanában, hogy miért nem hagyom már el és jövök össze valaki mással, hogy lesz így családom, ki fog engem támogatni anyagilag, kire számíthatok majd ha ő már nem lesz, stb. Nyilván már én sem életre szólónak tervezem ezt a kapcsolatot, de nem értem, hová ez a nagy sietség. 23 éves sem vagyok még, és egyelőre olyan közegben is vagyok, hogy suliban is, munkahelyen is a nők abszolút többségben vannak, tehát nehezen tudnék férfiakkal ismerkedni. Szerintetek jogos, hogy aggódik?
2015. jan. 15. 10:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én megértem a Kérdezőt is, kiírt egy kérdést, aminek az a lényege, hogy az anyja miért akar beleszólni az ő párkapcsolatába, erre mindenki elkezdi ugyanazt csinálni, mint az anyja... beleszólni a párkapcsolatába.

Sajnos a GYK családi rovat törzsközönsége nagyon anyapárti, vagy általánosságban szülőpárti.

2015. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kérdező kérdezte, hogy "jogos-e, hogy így aggódik" az anyja. Erre hogy válaszolsz a körülmények vizsgálata nélkül?
2015. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ld #7... nekem anno a "hogy miért nem hagyom már el és jövök össze valaki mással, hogy lesz így családom, ki fog engem támogatni anyagilag," szövegtől ökölbe szorult volna a kezem, úgyhogy egyszerűen és őszintén...
2015. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az aggodalom jogos, a véleményét elmondhatja de Te döntesz az életedről, abba nem szólhat bele.
2015. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!