Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az ilyen szülő, aki...

Normális az ilyen szülő, aki így veszi rá a gyerekét a tanulásra?

Figyelt kérdés

Anyukám barátnője mesélte, hogy ismer valakit, aki úgy veszi rá a gyerekét a tanulásra, hogy már egy 4esért is késsel fenyegeti... Én nagyot néztem, el sem akartam hinni, hogy ilyen létezik, de anyukám barátnője azt mondta, hogy ez így jó, mert legalább tanul... -.-" abba mondjuk nem is gondolnak bele, hogy több órás tanulás után is szerezhet rossz jegyet valaki, nem minden a tanuláson múlik...


Mit gondoltok?


2015. jan. 15. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem normális. Anyukának egy kényszerzubbony, meg egy jeges ülőfürdő kéne kezdésnek, aztán egy szép gumiszoba, ahol kiélheti a frusztrációit.


Valamint a kislánynak jeleznie kellene ezt valahol, mert ez bőven túlmegy minden határon.

2015. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
szerinted??????? kérdezd a védönöt és gyámügyet majd megmondják
2015. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Normális, akiben felmerül az, hogy ez normális, és még kérdést is kiír róla?
2015. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Késsel? És mit akarna tenni , leszúrni? Ez simán bűncselekmény: veszélyes fenyegetés, kiskorú veszélyeztetése. Ez az anya elmebeteg. De lehet, hogy ez az egész csak vicc.
2015. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
az ismerősöm ismerősének unokanővérének ismerőse is ilyeneket mond.. Nahát, mik vannak!
2015. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Neharagudj, de anyukád képes olyannal barátkozni, aki szerint "ez jó mert legalább tanul"?

Én ha ilyet hallanék, gondolkodás nélkül mennék is a gyámügyre, még akkor is ha nem történt tényleges bántalmazás.

Milyen felnőtt lesz abból, aki megszokja, hogy késsel kell motiválni?

Vagy egy lelki roncs, vagy egy szüleihez hasonló véglény, mert ezt a primitívséget veszi alapul.

2015. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyuci baratnoje sem semmi.
2015. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
te jó ég
2015. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komolyan kérdés?! Hát persze, hogy nem normális. gyermekvédelem, Gyámügy!
2015. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!