Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi meg anyám,...

Miért nem engedi meg anyám, hogy a barátom itt aludjon vagy ő nálunk?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, anyám bírja a barátomat. Nem vagyunk zűrösek. Egyszerűen soha nem engedte, hogy bárkinél is aludjak, mert jajj az nem illik, milyen más fürdőszobájában lenni, bunkóság betolakodni a családi életükbe és hasonló kifogások...

Nem értem. 4-es tanuló vagyok, egy szava sincs rám, mégsem engedi.. de tényleg nem aludtam még semelyik barátnőmnél sem (mindig offolta az anyukát-apukát), mert szerinte gáz és úgyis narkóznánk titokban...

Szilveszterkor én voltam a sz@r alak, hogy nem aludhattam ott és hajnali 1-re jött értem. Pedig a szülei is megmondták anyámnak, hogy nem zavarok és egyszerűen nem értem.

Sokszor arról is tudni akar, hogy mikor wc-ztem és hol puszilt meg a srác.

Amikor megkérdeztem, hogy itt aludhat-e az a válasz jött: "nem, aludjon a saját ágyába, úgyis megb....tod magad"



2015. jan. 12. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
A választ megadták neked: nem akarják hogy teherbe ess. Márpedig ilyen korban ha együtt "alszotok", akkor vaószínű a szex. És sajna Orbániában dúl a kereszténység,az meg nem épp a családtervezésről hírös.
2015. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Elsősorban gondolom így kevesebb esélyét látja annak hogy véletlenül nagymamává tegyétek.

Másodsorban ő elmondta hogy azért nem enged másokhoz, mert a család életét zavarja meg ha kerülgetni kellene téged a fürdőszobájukban, a klotyón, és más területeken is a vendéghez kellene igazodni a házigazdáknak a saját otthonában.

Ha ezt ő ilyen komolyan veszi, ez azt jelenti hogy ő sem nyitott arra hogy a saját otthonában egy vendéghez kelljen igazodnia.

Egyébként tényleg elég fárasztó dolog. Én megengedem a nagylányunknak hogy itt aludjon az udvarlója, de tényleg nem kényelmes dolog.

2015. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
El tudod tartani a gyerekedet ha teherbe esel?
2015. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Buta szülők, buta kommentelők, kérdező. Ne hagyd magad. Harcolj az ilyen elnyomó, középkorban élő szülők ellen.
2015. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Én sem kerülgetném a saját lakásomban a gyerek épp aktuális lyukát, farkát.
2015. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Ti úgy egyébként, akik kikerülgetésről beszéltek, úgy amblokk vendéget sem fogadtok, mert zavaró a fürdőszobában kerülgetni? Illetve ti sem voltatok sosen vendégségben?


Az utolsó, hatalmas intelligenciával rendelkező válaszoló meg elég elképesztő.

Még a mélyprolik sem neveznek EMBEREKET "lyuknak és faroknak".

Akkor a jövendőbeli gyereked anyósa szemében a te gyermeked is jogos, ha "lyuknak" vagy "faroknak" van számontartva?

Eléggé sivár lehetsz érzelmileg, ha egy kapcsolatról nem a szerelem jut eszedbe, hanem mindössze két nemiszerv találkozása.

2015. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

"a barátom itt aludjon, vagy ő nálunk"

Miii? Én már itt elakadtam. Az nem ugyanaz?!

2015. jan. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Napközben,délután sosem találkoztatok még?Azt sem engedte az anyukád?Vagy esetleg minden 5.percben megnézte mit csináltok?A f**z nappal is feláll,elnézést a kifejezésért,tehát ha szexelni akartok,ami teljesen normális lenne ebben a korban már,nem tudja megakadályozni,és ehhez nem feltétlen kell ott aludni a másiknál...
2015. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

"Az utolsó, hatalmas intelligenciával rendelkező válaszoló meg elég elképesztő.

Még a mélyprolik sem neveznek EMBEREKET "lyuknak és faroknak".

Akkor a jövendőbeli gyereked anyósa szemében a te gyermeked is jogos, ha "lyuknak" vagy "faroknak" van számontartva?

Eléggé sivár lehetsz érzelmileg, ha egy kapcsolatról nem a szerelem jut eszedbe, hanem mindössze két nemiszerv találkozása."


Anyósról beszélni 17 évesek tingi-tangli kapcsolatában inkább elképesztő...

A tizenévesek összekeverik a szexuális vágyat a szerelemmel, így jogos, hogy inkább vezérlik őket a nemi szerveik, mint a fejük vagy a szívük. Szóval ebben a korban csak ne emlegessünk semmiféle párkapcsolatot, mert ez még messze nem az, bármennyire hiszik ezt sokan. Egyébként ha te azt óhajtod hallgatni, hogy a tizenéves gyereked a szomszéd szobában szexel, hát egészségedre, de én nem óhajtom ezt megtenni.

2015. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Megmagyarázta, és ne rmeénykedj, hogy 18 év felett változni fog bármi is.

Az ilyen családokban általában amíg a gyerek a szülői házban él, azt csinálja, amit mondanak, ha nem tetszik, akkor meg el lehet menni.


Amúgy én engedném hétvégén. Ha nem a szexetektől hangos a ház, valamint tiszteletben tarjátok, hogy mi aludni szeretnénk, akkor felőlem... :D

2015. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!