Miért utálom az apám?

Figyelt kérdés

Valamiért utálom az apám. Idegesít minden amitcsinál(néha hülyeségeket mond és forró fejű)

Régebben azért cseszett le mert nem mentem velük egy kiállításra.

Nem vagyok képes normálisan válaszolni neki.

Mindig azt mondja hogy nagyon tenyérbe mászó a stílusom.

Szerinte mindig flegma vagyok.

Még ha normálisan akarok beszélni akkor is azt mondja hogy flegmán beszélek.

Pedig nem akarok semmi rosszat és mégis mindig lecsesznek ez miatt.

Ma is nagyon össze vesztünk mert szerinte úgybeszéltem mintha leakararnám ütni ráadásul ordítva xd

Utálom őt de próbálnék nornális lenni de valamiért mindig azthiszik hogy megint flegmázok.

Főleg hogy az egész család ellenem van még ikertesom is.

Elegem van ebből!



2015. jan. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ne beszélj velük,mennyi idős vagy?Én 18 szinte sose beszélek szüleimmel max napi 10 percet,ha otthon vagyok a szobámba játszom,filmezem,kajálni is ott szoktam ha meg kimegyek valamerre,akkor egyértelmű,egy idő után leszállnak rólad.
2015. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
állj neki pozítivan a dologhoz , hogy ma megpróbálsz még a kedvesebbnél is kedvesebb lenni és nézd meg, hogy akkor is ilyenek-e. mondjuk ha mindenki ellened van a családban akkor valoszínü hogy télleg valamiben változtatnod kéne.
2015. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 de a gép a nappaliban van és csak hétvégén ülhetek oda ezért ott muszály velük beszélnem.
2015. jan. 23. 17:16
 4/8 anonim válasza:

Ne hallgass az előttem szólóra. Egy gyerek ne adjon tanácsot egy másik gyereknek!

Bele kell törődnöd, hogy Te nem nevelheted, oktathatod apukádat, mivel Ő idősebb a másik meg, hogy apukád azért dolgozik, hogy neked legyen mit felvenned, legyen mit megenned és majd elbuliznod. Ha ő szerinte flegma vagy, de nem szeretnél az lenni (gondolom, mert szereted apukádat), akkor próbálj meg változtatni a hangsúlyon, legyél kedvesebb. Ha megkér arra, hogy pl: menj el vele egy kiállításra, nem azért teszi ezt, mert ki akar veled cseszni vagy hogy szarrá und magad, hanem azért, mert szeretne veled lenni. Ő nem fog veled elmenni egy diszkóba se, sőt lehet még egy közös filmet se tudtok megnézni, mert más az ízlésetek, de neked kell ezeken túllépni és igenis odaülni mellé ha néz egy filmet vagy elmenni adott esetben a kiállításra.

2015. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen de valamiért nagyon utálom apám.

Egyszer egy kis dolog miatt ordított velem hogy soha nem figyelek mindig figyelmetlen vagyok(nem kell nagy dologra gondolni mert már én is röhögtem rajta) anyám állította le hogy ő lovagol ilyen kis apróságon és hogy semmit nem csináltam. Ilyenek miatt nagyonérges leszek rá.

Beszélnék kedvesen de mindig azthiszik hogy flegmázok. Gondolom azért már mutál a hangom és olyan mintha felemelném a hangom vagy olyan mintha flegma stílusba beszélnék.

2015. jan. 23. 17:21
 6/8 anonim válasza:
A legelső hozzászólóra gondoltam, csak amikor elkezdtem írni még nem volt más hozzászólás.
2015. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Megpróbálok kedvesebb lenni de úgy feltud idegesíteni hogy néha lehetetlennek érzem hogy kedves legyek vele.(mint példaul most)
2015. jan. 23. 17:23
 8/8 anonim válasza:
A Te idődben én is hasonló helyzetben voltam, mint te. Elértem a 17-18 éves koromat, elmúlt a serdülő kor és felnőttem ahhoz, hogy rájöjjek, majdnem mindig én voltam a hibás és ha megkérnek a szüleim valamire, az a minimum, hogy azonnal megcsinálom, mivel nélkülük nem lenne ilyen jó munkám, mivel nem lett volna aki kifizesse a tanulmányaimat. 18 éves korom óta csak apróbb, egy családban mindig előforduló dolgok miatt vitáztunk és ez így megy már lassan 8 éve. Mondjuk ha nem laktok együtt persze úgy egyszerűbb.
2015. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!