Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most komolyan ezen akad ki az...

Most komolyan ezen akad ki az anyám?

Figyelt kérdés

Kb 17 éves korom óta szinte mindent én oldok meg magamnak, a ruházkodást, a kajámat.. (Amit azért tanulóként, és nem nagy igényekkel szerintem azért nem az én dolgom lenne, vagy nem csak az enyém egyedül..) Hozzáteszem, hogy főállású anya létére sokszor még a ruháim is én mosom, vagy ha sürgős, megkérem a barátom anyukáját, hogy segítsen kimosni, mert az enyém még sokszor erre sem képes. Arról már nem is beszélve, hogy főzni is kéthetente egyszer főz talán, akkor is épp annyit, hogy senki nem lakik jól. Viszont ha én főzök egy kicsit nagyobb adagot, ő az első, aki odajön szaglászni, meg türelmetlenkedni, hogy mikor ehet már.. Nem keresek sokat így, hogy még mindig tanuló vagyok, szakmai ösztöndíjra kapok havi 13ezret, de ebből veszek enni, inni, és ruhát is magamnak.


Aztán megelégeltem, hogy a telefonom is állandóan tönkremegy, mert csak használtra van pénzem, viszont szeptember óta többet költöttem használtakra, hogy működjön, mint most erre az egy előfizusra, amiből balhé lett. Nagyon durván kiakadt anya, amikor megtudta, hogy előfizetéseset vettem, és elkezdett cirkuszolni, hogy én ezt hogy gondoltam, meg, hogy ő egyetlen fillért sem fog beleadni, ha nem fogom tudni fizetni. és ezen volt fennakadva, hogy én ezt majd miből fizetem, és ő biztos nem ad nekem egy forintot sem semmire.. (ekkor kellett volna mondanom, hogy ez nem lenne újdonság, mert eddig sem adott semmire)

Meg, hogy én nem szóltam neki, úgyhogy akkor ő sem fog előre megbeszélni velem semmit.


Most hirtelen hová ez a nagy aggódás, amikor eddig sem foglalkozott azzal, hogy mire van pénze vagy mire nincs, és igazából eddig sem nagyon beszélt meg velem semmit.. És ráadásul már 20 éves vagyok...

20L


2015. jan. 26. 20:11
 1/4 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki beleköt abba, hogy miért nem mosok én itthon géppel, annak mondom, hogy azért nem, mert párszor megpróbáltam, és olyan szinten leüvöltöttek, hogy mit képzelek, ki vagyok én, hogy hozzáérek a mosógéphez, hogy inkább nem próbálom meg többször.
2015. jan. 26. 20:12
 2/4 A kérdező kommentje:
*pénzem
2015. jan. 26. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Husz eves vagy. Hagyd ott a verbe.
2015. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
pont ennyi idős voltam amikor már elegem lett a hasonló helyzetekből és elköltöztem, azóta könyörög h költözzek vissza mert nem elég neki a nyugdíja semmire, de nem mentem vissza, hanem havonta küldtem neki bizonyos összeget. Egy darabig minden oké volt, de aztán persze jött megint a régi nóta pedig jó messze lakunk egymástól és befejeztem a lóvé küldözgetést is. Azóta csend és béke van.
2015. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!