Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyire rossz ez a...

Szülők! Mennyire rossz ez a félévi 7. osztályban? Irodalom:5 Magyar:3 Töri:3 Német:5 Angol:4 Fizika:3 Kémia:3 Biosz:3 Matek:2 A többi rizsa tantárgy 5 A félévit beleszámítják a továbbtanulásba?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 20:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Ez a félévi nem számít bele, majd csak az év végi. Személy szerint én azt gondolom, hogy ez elég rossz, de év végéig 1 jegyet azért lehet ezeken javítani.
2015. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
54%
Ez szörnyű félévi. A mateknak és a fizikának legalább 4-esnek kellene lennie.
2015. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Ez rettenetes.


Általános iskolában még a GYPs gyereknek is nagyon gáz minden, ami 4-nél rosszabb... A 2-es meg egyszerűen nevetséges.


7. év vége számít csak bele, addig kapd össze magad.

2015. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
32%
Ne keseredj el, kiváló segédmunkás lehet még belőled!
2015. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is nagyon rossz. Sok a 3-as, a 2-es pedig nagyon durva. Mi lesz középiskolában?
2015. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
78%

Hááát.. Izé

Javíts évvégére..


Matek általanosban 2-es elég megdöbbentő..


Nyelvtan is fura hogy 3-as..minda,elletta nyelvek mennek, tehát hanyagság miatt rossz.

Csak a nyelv megy, és az nem elég....

A humán targyak is borzalmasak, és a reál is 3-as 2-es..

Tehát lista vagy..

Valamelyiknek mennie kellene, ha értelmesen szeretnél továbbtanulni..

Ha nem akkor jó, de ilyen jegyekkel nehéz lesz az érettségi, hiányoznak az alapok

2015. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%
Ez szerintem nagyon rossz. Általános iskolában legfeljebb 1 hármast tartok elfogadhatónak, a kettes meg kritikán aluli. Félre ne érts, azért vagyok ilyen okos, mert nekem még ennél is rosszabb volt, így pontosan tudom ez mennyi tanulást jelent...nem sokat. Emellett nekem súlyos családi gondjaim voltak akkor, így felmerül bennem, hogy te "csak" lusta vagy, vagy vannak otthon problémák? Utóbbi esetben, kérj segítséget, előbbiben meg változtass a hozzáállásodon. Öröm az ürömben, hogy én az év végén a 2,5 átlagból csináltam egy 4,6-t, szóval a lehetőség adott, élj vele, és tanulj! (egyetemen végzek épp most)
2015. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
32%

Év végére

Mindamellett

Lusta...


Bocs, nekem a gépelés nem ment ;)

2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
26%
rossz. de osztályunkban is már az osztály felének kb ilyen volt a bizonyítvány.
2015. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
48%

Én mindenből szó szerint 4es voltam 6-9.-ig Kivétel a biosz, fizika, kémia. Az a három 5-ös volt.

Mindenkit korlátoznak a képességei. Én matekból ha meg is gebedtem, akkor is MAX a 4-es ment. Ha ezek a határaid, akkor ne érdekeljen más véleménye. De az a matek mehetne jobban is! :D

2015. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!