Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne most tennem? (magyará...

Mit kéne most tennem? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Elakarok költözni itthonról, mert apa mellett egyszeeűen nem bírom ki. Anyukám meghalt, apa újra házasodott, és a nevelőanyám utál. Már lassan 7 éve bántanak engem. Nem fizikailag, hanem lelkileg. A nagymamámhoz szeretnék költözni. 14/L

2015. jan. 30. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyanyad megengedne? Ha igen es el is tudna tartani akkor apudekat kell meggyoznod a dologrol. Mit kene tenned? Hat beszelni veluk, nagyon jol, okosan ervelni a koltozes mellett.
2015. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nem vagy könnyű helyzetben. Nem tudom, ez hogy működik, de amíg apád a gyámod (gondolom kijelölték, miután egyedül maradtatok), addig szerintem csak az ő beleegyezésével költözhetsz el. Beszélj vele őszintén az érzéseidről meg a helyzetről. Esetleg ha van hozzád közel álló távoli családtag (pl. nagynéni, idősebb unokatestvér), akinek a véleményére apád ad, akkor a ő segítségével, közbenjárásával lehet, hogy megoldódik a helyzet. Akár úgy, hogy változik a viszony, akár úgy, hogy elköltözhetsz. Mit jelent az, hogy lelkileg bántanak?
2015. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen kamaszodsz és semmi nem jó.
2015. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megbeszéled apuddal és mamáddal. Ha tudják vállalni/beleegyeznek, akkor elköltözöl mamádhoz.

Ha ebbe nem mennének bele, gondolom jövőre mész középiskolába, vannak olyanok, amihez van koli és menj koliba.

2015. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezért lakom nővéremmel, de nekem ő a gyámom is. Szerintem ha mamád beszél apukáddal lehet megengedi hogy ott lakj és akkor nem kell bíróságra menni.

17/L

2015. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze kamaszodom, de szerintem senki nem örülne neki ha a saját apja lekövérezné,k**vázná,hülyének titulálná és,hogy úgy beszél vele mint a kutyával.
2015. jan. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!