Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tennem, mondanom, ha...

Mit kéne tennem, mondanom, ha apa nem szól hozzám és nagyon dühös? (többi lent) 16/L

Figyelt kérdés
Nem voltam a szüleimmel egyenes ez tény, azt hitték edzésen vagyok, de közben ott maradtam a suliban a szalagavatón..Fel akartam őket hívni, mikor láttam, hogy nem lesz időben vége, de ott nem tudtam telefonálni, kijutni meg nem tudtam a tömegtől..A szüleim elváltak és csak anyának írtam egy sms-t. Fél nyolckor lett vége, rögtön indultam haza és útközben hívtam apát, aki nagyon leszidott, hogy nem is tudta hol vagyok, miért nem szóltam stb... mikor el akartam magyarázni hogy pontosan mi történt, mindig közbeszólt és idegességemben kicsit felemeltem a hangomat. Akkor beleordított a telefonba, hogy mi a faszt képzelek magamról.. (igen, ezekkel a szavakkal) és kinyomta. Azóta nem veszi fel. Nagyon félek, tudom, hogy elszúrtam, de az a kérdésem,hogy most mit kéne tennem. Apa 120 km-rel odébb lakik, de ma jön értünk elvileg (van egy testvérem is) mint minden hétvégén...

2015. jan. 24. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Jo kis apa! Anyaddal elsz, oneki megirtad hol vagy. Ilyenkor mindkettonek textelni kell, vagy mi van?

Szolj anyadnak, rakja rendbe az oreget.

2015. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
nem engedték volna hogy ott maradj a szalagavatón? miért nem kérdezted meg?
2015. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
anyát kértem h hívja fel, de neki sem vette fel a telefont...
2015. jan. 24. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Hisztis pasi. Nem csoda, hogy elvaltak, gondolom anyadat is kontrolalni probalta.
2015. jan. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
# 4 -nek adok igazat.
2015. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de akkor most mit kéne csinálnom? mert attól félek, hogy ezentúl tényleg sehova nem fog elengedni..
2015. jan. 24. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Mar irtam. Beszelj anyaddal, hogy rakja rendbe az oreget. Ha ennyire felsz tole 16 evesen, anyadnak nem is kellene elengedni teged hozza.
2015. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

"Félek, hogy ezentúl sehova nem fog elengedni"


1. Édesanyáddal élsz, ő felel érted.

2. Ő tudott róla, hogy merre vagy. (És apád is tudta volna, ha felveszi a telefont anyukádnak)

3. Gondolom édesanyádnál is vagy elhelyezve, apád 120 km-re lakik, miért kéne tőle engedélyt kérni, hogy mehetsz e valahová?

4. Ez a stílus, hogy mi a faszt képzelsz magadról, nem neked kellene aggódni, hogy megbocsájt e, hanem neki kellene aggódni.

2015. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
54%

jaj, de ismerős.

figyu egy nagyon fontos dolgot jegyezz meg: a szüleid mindig hatvanszor jobban aggódnak, mint kéne, ha nem vagy otthon. sokszor átéltem már ezt, mikor egyszerűen meg sem fordult a fejemben, hogy szólni kéne valamiért, ők meg halálra idegeskedtek. ez ilyen.

DE! az üvöltözés soha nem jó út, még akkor sem, ha a szülők csinálják. sőt, főleg akkor nem, mivel általában azok a gyerekek kiabálnak később, akikkel szintén kiabáltak. Tudom milyen érzés, én is kerültem már ilyen helyzetbe, és sokszor adtam be a derekam hogy bocsánatot kérjek. már túl vagyok a 20-on és most már hihetetlenül megbánt az ilyen stílus, de sajnos nem tudok én sem mit tenni ellene. 16 évesen meg simán elhittem, hogy helyén való leüvölteni a gyereket, hiszen "rosszat csinált". szóval nem tudom igazából mi a teendő, de meg kéne értetned vele, hogy nem az történt, hogy szándékosan hazudtál, vagy hogy esetleg leszarod, hogy ő aggódik, csak szimplán nem tudtál telefonálni és nem gondoltad, hogy aggódik. legközelebb elmondod, hova mész és ennyi.

2015. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés. köszönöm:))
2015. jan. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!