Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem bízok senkiben. Mit kéne...

Nem bízok senkiben. Mit kéne tennem hogy kiderüljön az igazság? (hosszú magyarázat lent:D)

Figyelt kérdés

Nos nemrég elég keményen összevesztem pár "baráttal" amiatt mert az egyikőjük állítólag féltékeny rám(ezt mások mondták). Nem tudom miért vagy hogy mit tettem de szerintem semmi oka nem lenne rá. Na szóval összevesztünk és persze hogy a legtöbb "barátom" is az ő oldalára állt és elkezdtek kötekedni beszólogatni szidni stb. majd később mikor ugye nem volt ok hogy miért is vesztünk össze egyáltalán ezért kitalált egy h*lyeséget amit én mondtam és elkezdte terjeszteni. Nos én ezt egy másik barátomtól tudtam meg aki eleinte haragudott erre az ex "barátra" de aztán furcsa módon kibékültek és akkor derült ki ez a keverés is rólam(mert hát persze hogy a szemembe senki nem merte megmondani..:)). Először nem akartam random letagadni a dolgot mert azt hittem hogy valaki más mondott neki valamit amit talán félreértett..és hát nemtudom elgondolkodtam hogy tényleg nem e mondtam én olyat amit terjesztenek most rólam. De aztán kiderült hogy ez mégiscsak keverés volt de úgy érzem hogy a jelenlegi barátom az ex "ba." jobban megbízik mint bennem és én elég furcsának találom hogy csakúgy kibékültek és persze ha felhozom neki ezt a témát mindig kerüli.. Akkor most elmondjam neki hogy hazugság az egész amit terjesztenek rólam és amiért a legtöbben ellenem vannak vagy várjak a megfelelő pillanatra és akkor mondjam el hogy nagyobbat csattanjon a "poén"?:D Vagy hagyjam a francba az egész dolgot és ne foglalkozzak hogy mindenki elfordul tőlem?


fhu..remélem sikerült azért érthetően leírni..:D


2014. jún. 17. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Tini problémákat érzek az éterben. Lépj tovább!
2014. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
várd meg a megfelelő időpontot
2014. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!