Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek akkor ha a...

Mit tennétek akkor ha a párotok folyamatosan kizárna az első házasságából született gyerekével folytatott programokból?

Figyelt kérdés

Értem úgy, hogy ha láthatás van, akkor Én nem lehetek Velük, mert fiús program, stb,

De a gyerek barátnője, haverjai ott lehetnek


2015. febr. 4. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

türelem, akkor csak és kizárólag a gyerekről szól a nap és nem rólad, és a veled való kapcsolatáról.

el akarja választani a dolgokat egymástól és ez szerintem oké.

majd ha sokáig lesztek együtt és komoly lesz a kapcsolat akkor szerintem bevon téged is.

2015. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Régóta vagyunk együtt, komoly a kapcsolat, elvileg gyereket akar, és egy közös házat.

Érdekes, hogy Én vagyok mindig csak útban, a gyerek párja velük lehet a láthatáson. Amúgy 17 éves fiúról van szó

2015. febr. 4. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Arra gondoltál, hogy a 17 éves fiú nem kíváncsi rád? Nem akar veled lenni? A barátnőjével meg igen. És?
2015. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Es te miert akarsz ott lenni veluk?

Nem ertem. Mar bocs, de csak egy felesleges kerek lennel egy-egy ilyen talalkozaskor.

2015. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Hozzátok nem szokott menni a fiú, mindig mennek valahova?
2015. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Furcsa. És akkor amikor gyereketek lesz, akkor a féltesók is majd nélküled találkoznak?

A férjemet a fiával együtt vállalom, és támogatom a gyereket, valamint az apjával való kapcsolatát. Viszont a fiútól is elvárom, hogy az apja feleségének kijáró tiszteletet adja meg.

Ez alól csak egy kivétel van. Ha miattad ment tönkre a házasságuk. Akkor kogosan nem kíváncsi az apja szeretőjére.

2015. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom kéthetente van láthatás. A párod veled van 12 napot a gyerekével meg kettőt. A gyerek meg be akarja mutatni a barátnőjét, hadd tegye.

Amúgy ki fizetné a programot? Lehet téged már nem tudna befizetni, ilyen egyszerű a dolog.

17 éves fiúval már felesleges családosdit játszani.

2015. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is arra gondolok, hogy a srác nem akar veled programot csinálni. A barátnője meg a haverjai hozzá tartoznak, az apja is, te nem, vagy legalábbis nem tart a családjához tartozónak.
2015. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hármasban vannak együtt, apa, fia és a fiú barátnője. Minden hétvégén. Nem 12 napot van velem, mert külföldön dolgozik, és csak hétvégente jár haza.
2015. febr. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!