Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen mostanában az...

Miért ilyen mostanában az anyám? (lent) 15/L

Figyelt kérdés
Ma reggel meg találtam jegyezni,hogy nem talátom a kedvenc fölsőmet,erre kiborított mindent a szekrényemből és elkezdett üvöltözni velem,hogy olyan gusztustalan így a szobám,hogy mindjárt idehány (és elkezdett öklendezni) mondhatom,k***a jó volt ezt átélni reggel fél 7-kor. Persze a pakolással elment az idő (addig nem engedett iskolába míg kész nem lettem) és elkéstem az első 2 óráról,mert 3km-re lakunk a sulitol és nem tudtam busszal sem menni.Most meg arra értem haza,hogy fel van döntve az íróasztalom,mert a nevelőapám keresett valami papírt,de nem találták.

2015. febr. 5. 13:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A holmiaimat igyekszem rendbentartani és ez (az iskolás cuccokat kivéve) sikerül is. Pontosabban az a baja,hogy túl sok ruhám van (kb fél éve kaptam egy kis hétvégi melót és itt kint ezek elég jól fizetnek. (50€/hó)). A papírt pedig betettem a nevelőapám asztalifiókjába,csak soha senki nem figyel rám.
2015. febr. 5. 16:44
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ha még rendetlenség is van a gyerek szobájában, akkor SEM az a megoldás, hogy idegbeteg állat módjára üvöltözni kell vele ilyen mocskos stílusban.

Anyád is idegbeteg, nevelőapád is az. Megérdemlik egymást.

Sajnállak kérdező. :( Nem tudom, mit lehetne velük kezdeni, esetleg ne foglalkozz velük, éld az életed, és minél előbb majd menj kollégiumba.

2015. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A szülők kiszámíthatatlanok. (tapasztalat,és több évnyi megfigyelés)
2015. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A kollégium sem feltétlenül jobb vagy jó, csak esetleg másképp nem jó, illetve másképp rossz!

a szülők elég indulatosan kezelték a dolgot, talán elment a türelmük,... talán éppen egy többedik kettejük közti értetlenkedés kereszttüzébe kerültél.

javaslom, foglald le magad minél inkább a tanulással, tarts rendet, MAGADNAK TANULSZ, hogy aztán minél hamarabb minél könnyebben tudj boldogulni!!!

ismerős nekem is az, hogy a szülők hajlamosak bizalmatlankodni saját gyermekükkel szemben, anyám még most is, mikor már néhány éve különösen is szélsőségesen feledékeny, még mindig ot tart, hogy ő akar ellenőrizni, ő őrmesterkedik, ő azt gondolja, ér valamit az, hgoy ő megdicsér vagy éppen szerinte meg kell dorgálnia,... hát nem! ő már nem tart ott, az a vonat neki már elment.

És más unalmas, és részéről már réges rég idejétmúlt megnyilvánulásai vannak, de ez már más kérdéskörhöz tartozik.

2015. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!