Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyám elkever...

Mit csináljak ha anyám elkeverte a 2 millió forintot érő érmegyűjteményemet?

Figyelt kérdés
elmentem kirándulnia haverokkal 3 napra, addig anyám nagytakarítást végzett a szobámban. Az érmékre azt hitte hogy értéktelen régi pénzek ezért elvileg felvitte a padlásra. Már kép napja keresem de nincs meg, a padlás vagy 20-szor néztem meg, de anyám nem érti, szerinte csak régi, ócska pénzek amik nem érnek semmit. Szerintem kidobta a kukába amit csütörtökön vittek el, csak nem meri elmondani...
2015. febr. 14. 20:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%

Közölted vele mennyit ér?

Én behajtanám.

2015. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

na ennek a sztorinak a végére kíváncsi vagyok


amúgy hogy voltak csomagolva, hogy azt hitte értéktelen?

biztos, hogy nem eladta vagy zaciba tette?

2015. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
behajtanám rajta.
2015. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Érmét szerintem még akkor sem dob ki senki, ha régi vacaknak nézi. Vagy tényleg elpakolta, vagy esetleg bevitte egy zálogházba. Te ismered őt. Melyik variáció esélyesebb nála?
2015. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy mivel ezek szerint nem ő tüntette el, valószínűleg valaki ellophatta. Ezért a rendőrségen feljelentést teszel ismeretlen tettes ellen jelentős értékben elkövetett lopás bűntette miatt.

Ha ő dobta ki, erre valószínűleg el fogja mondani, elvégre nem szeretné, ha a hatóságokkal kerülne összetűzésbe.


Egyébként meg gáz, hogy egy családban mind a kommunikáció, mind a másik tulajdonának a tisztelete a béka s..gge alatt van.

2015. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%
És te a 2 milliót érő érmegyűjteményedet tescos szatyorba tartod? Mert ha normális érmetartóban lenne egy gyűjtemény arra a leghülyébb parasztlány sem hiszi, hogy értéktelen régi kacatok...
2015. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
igazából 4 db érméről van szó, amik külön üveg-bőr tartóban voltak. Biztosan elpakolta, sosem értett az érmékhez, szerinte annyit ér a pénz amit lehet belőle venni a boltban. Egy Ferenc József Koronával igaza nem lehet fizetni a sarki boltban...
2015. febr. 14. 20:37
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem lopta le, mert gazdag család vagyunk.
2015. febr. 14. 20:38
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

5-ösnek igaza van. Ha másra nem jó az, hogy megmondod neki, hogy feljelentést teszel, a nyulat kiugratod a bokorból és ki fog derülni, mi történt...


De ez nagyon gáz... Mi az hogy elpakol a szobádban?! Mennyi idős vagy?

2015. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%

Egy üveg-bőr tokos valamit senki nem dob ki csak úgy...


Bár egy Ferenc Józsi korona jó, ha 10e forintot ér (ha sose került forgalomba), nem, hogy 2 millát.

2015. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!