Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit reagálnátok, ha a...

Szülők! Mit reagálnátok, ha a gyereketek bevallaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Hirtelen elmondaná, hogy meleg. Azért mondaná el, mert jelenleg kapcsolatban van, szóval van valakije akit be szeretne mutatni!

Hogy reagálnátok? Mit éreznétek? Milyen gondolatok járnának a fejetekben?


2015. febr. 15. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
leönteném hideg vizzel! :-)
2015. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell ezt a meleg kérdést állandóan kiírni? Már vagy 1000 ugyanilyen kérdés volt már!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=bevallan%E1+..

2015. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

egy csomó ilyen kérdés van


attól neked nem lesz jobb, ha én azt mondom, nekem semmi gondot nem okoz a gyermekem nemi preferenciája, bármilyen is legyen az, amíg az az egészséges kategóriában van ( vagyis nem pedofil, nem nekrofil)...nyilván kíváncsi lennék a párjára és hívnám egy vacsorára


ha a szüleid homofóbok, akkor meg úyis útálni fognak mindkettőtöket

2015. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék, hogy elmondta. :)
2015. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Szeretném megismerni a párját. Szerintem vacak lenne, ha titkolózna.
2015. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg ledöbbennék (már, ha addig nem lehetett sejteni), de elfogadnám, és szeretném megismerni a párját. Pont úgy, mintha heteroszexuális lenne.
2015. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Megérteném teljesen. Sokkal rosszabb lenne, ha valami testi baja lenne, vagy fogyatékos lenne. Az embernek hálásnak kell lennie már csak azért, ha ép gyermeket szül. De a gyermeket mindenhogy illik elfogadni.
2015. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%
Segítenék neki összepakolni a cuccát, még taxit is hívnék neki csak többet meg ne lássam otthon.
2015. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
Egy szülőnek észre kell venni (ha odafigyel a gyerekére), hogy eltévelyeg az átlagtól. Ha korán észreveszi, akkor még tud korrigálni. Ha egy szülő nem beszélget a gyerekével, hogy mi érdekli tanulás és párválasztás szempontjából, annak megdöbbenés lehet, ha a gyermeke bejelenti, hogy meleg. Itt valami valahol a szülő-gyermek kapcsolatban kisiklott. Minden szülő egészséges gyereket szeretne látni, szexuálisan is, a meleg státusz hát nem éppen ezt jelenti.
2015. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8%
Jó eséllyel felkötném magam. De én még előtte vagyok...
2015. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!