Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti, hogyan reagálnátok?...

Ti, hogyan reagálnátok? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja testvérem olyan dolgokat talált a gépünkön ,amiből rájött ,hogy meleg vagyok és azóta többször is beszólt már ,ami eleinte eléggé fájt ,mert tudtam ,hogy komolyan gondolja ,de már megszoktam. Viszont ma vissza néztem a gépünk előzményeit és láttam ,hogy meleg erotikus írásokat nézegetett. Szerintetek vágjak vissza neki ,vagy hagyjam?

2014. júl. 27. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
vágj vissza neki.
2014. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg ülj le vele beszélni (de ne említsd neki, hogy láttad az előzményeit), és arról beszéljetek, hogy te hogy érzel, mit gondolsz stb., és hogy ehhez ő hogy viszonyul. ha elmondod, hogy fontos a támogatása és a szeretete, talán megértőbb lesz.
2014. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Milyen ember az ilyen, aki a testvérének beszól a homoszexualitása miatt?? Én is átéltem ezt, de én azon voltam hogy segítsek neki, nem belerúgtam amikor amúgy is a padlón van.
2014. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés... 2-esnek igaza van!
2014. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálja feldolgozni, biztos azért nézegeti. Passz.
2014. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgess vele a beszólogatás helyett. Azzal csak egy végtelen ciklust indítanál el.

Lehet, hogy így próbálja meg feldolgozni a történteket, így próbál információt szerezni az ágyban történő dolgokról.

2014. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mi szinte semmiről nem beszélgetünk pláne nem ilyen komoly dolgokról.
2014. júl. 30. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán itt az ideje, hogy javítsatok a kapcsolatotokon?
2014. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Muszáj lesz beszéli vele, egyrészt a szituáció miatt, másrészt mert testvérek vagytok! Ha bármi történik veled, a szüleiddel Ő mindig ott lesz. A testvéredet SOHA nem veszítheted el. Itt az ideje, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Talán egy jel.
2014. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
ezért jó a saját gép
2014. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!