Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy reagálnátok ha a...

Szülők! Hogy reagálnátok ha a 16 éves fiatok bevallaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nagyon ki lennétek bukva? Megvetnétek emiatt? Elítélnétek? Vagy ugyan úgy kezelnétek? Mennyi időbe telne míg beletörődnétek?

Nagyon félek. :(

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat!



2013. dec. 13. 20:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnám mert sokkal nehezebb élete lesz, de ennyi.
2013. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz ügy. Attól függ, hogy ez mennyire valós tény, mármint nem e csak kamaszkori lázadás. Függ a viszonytól és a szülők beállítódottságától, mennyire konzervatívak. Ha az én fiam jelentené be először biztosan megijednék, kiakadnék, de megbeszélnénk. Ha ő így szeretné leélni az életét, akkor élje.
2013. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
100%
Úgyanúgy szeretném. Ez az ő élete, nem tehet róla!!! Nem döntés alapján lesz valaki meleg, ez nagy valószínűséggel magzati korban már kialakul. Ne bántsd emiatt. Biztos nagyon nehéz lehet, de ő akkor is a fiad és ugyanaz az ember, akit eddig is szerettél. Mellette kell állni. Neki sem lehet könnyű. Bevallani sem lehet ezt könnyű...
2013. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)

Sajnos nem kamaszkori lázadás. Már tudom magamról egy jó ideje. Szokták is mondani,hogy b.z@s vagyok,és le is szidnak amiért sokat adok a külsőmre,és olykor elég kicsi dolgokon is kiakadnak,és meglehetősen egyértelművé teszik,hogy... nem is tudom miképp fogalmazzak. Belém próbálják nevelni,hogy "nehogy meleg merjek lenni".

Apa nagyon elítéli a másságot,Anya pedig szánakozva tekint Rájuk.

2013. dec. 13. 20:10
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Elszomorítana, de attól még ugyanúgy szeretném.
2013. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%

Első körben kiakadnék, hiszen minden szülő szeretne unokákat.

A kiakadást úgy értem, hogy magamban rendezném át a dolgokat. A gyereket ugyanúgy kezelném és ugyanúgy szeretném.

A szüleidet viszont nem ismerem, vannak, akik durván fogadják az ilyesmit.

2013. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszod alapján nem lesz könnyű dolgod, nem irigyellek, de meg kell lépned, ha nem akarsz hazugságban élni. Az adott helyzetben talán várnék, mint 18 leszek, vagy önálló.
2013. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélném el.

De nem örülnék neki, főként azért, mert tudnám, hogy sokkal nehezebb élete lesz, mintha nem lenne meleg, és én valószínűleg nem tudok, majd sokat tenni, hogy ne így legyen. Elszomorítana, hogy tehetetlen leszek a sok előítélettel és bántással szemben, ami nagyon fájna nekem is.

2013. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Lehet,hogy inkább megvárom míg 18 éves leszek.

2013. dec. 13. 20:26
 10/36 anonim válasza:
100%

3. vagyok.

Én is várnék még a helyedben azok alapján, amit leírtál a szüleidről..Én is csak akkor mondanám meg, ha már elköltöztem otthonról. Úgy gondolom nehéz helyzetbe kerülnél, lehet hogy onnantól kezdve nagyon nem szívesen mennél haza, mert éreznéd, hogy másként viszonyulnak hozzád. Bár remélem nem fognak másként tekinteni rád miután őszinte leszel hozzájuk. Vagy, ha elmondod, talán megbékélnek a dologgal és nem próbálnak többé megváltoztatni...huhh nem lehet könnyű...

2013. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!