Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Raszannatok a gyereketekre 6...

Raszannatok a gyereketekre 6 orat a szabadnapotokbol?

Figyelt kérdés

A lenyeg az, hogy eljon egy kedvelt iro bemutatni a konyvet, amire a lanyotok szeretne elmenni, es megvenni a konyvet. Ehhez annyi kell, hogy elvigyetek a gyereket az ut kb 1,5 ora oda, 1,5 ora vissza, illetve vegighallgatja a konyvbemutatot, megveszi a konyvet, es esetleg meg szetnez. Ez megint olyan 2 ora lenne.

Ha szulokent titeket nem erdekelne, megtennetek ezt a gyereketekert, ha tudnatok, hogy par het mulva az internetrol is le tudja rendelni a konyvet, viszont szamara ez fontos lenne.


2015. febr. 16. 17:53
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Amugy a gyerek nem is annyira gyerek, mivel 20 eves
2015. febr. 16. 17:55
 2/36 anonim ***** válasza:
67%
Termeszetesen igen, ha ugy erzem fontos neki.
2015. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%

20 évesen oldja már meg magának az ilyesmit, már nem azért...

20L

2015. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Az én apukám is minden ilyesmit mindig megtett értem, ezért alap, hogy én is megtenném a gyerekemért. Így szocializálódtam. :)
2015. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan felnőtt, de ha kérne elkísérném.
2015. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
20 éves, el tud menni egyedül is. Persze, ha megkér, akkor elkísérem, de amúgy...
2015. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

A fiam 25 éves, és el se hinnéd mennyi mindent képes voltam megtenni, mert megkért rá.

pL. Engem nem érdekelt sosem, de mégis elmentem vele egy Iron Maiden koncertre, és elviseltem, hogy mindenki a fülemben ordítva hamisan énekelt.

Vagy utálom a hideget, de szó nélkül elmentem vele síelni. Agyon fagytam, de nem is volt olyan rossz.

Vagy elmentem vele sátoros túrára. Mindenem leszakadt mire hazaértünk a 4 napos túrából, de végül is nagyon jó élmény volt, hogy ott voltunk vagy 20-an. A fiatal haverjai, barátai meg nagyon jó fejek voltak.

Ha most arra kérne, hogy menjek el vele egy könyvbemutatóra, és üljem végig, én csak annyit kérdeznék

- mikor megyünk??


Lehet én vagyok különc anyuka, de szerintem mindegy mennyi idős az ember gyereke, akkor is minden perc amit vele töltünk egy életre szóló élmény. Szülőként én nagyon örülök annak, hogy ebben a rohanó világban, néha együtt töltünk egy kis időt.

2015. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az ut oda-vissza 20.000 Ft-ba kerulne, mivel a taxin kivul innen semmi nem megy oda. A konyvet pedig o venne meg maganak.
2015. febr. 16. 18:03
 9/36 A kérdező kommentje:

A konyvbemutatot nem kellene vegigulje, mivel azido alatt az csinalhatna, amit akar. Csak ugye 6 ora az ember szabadnapjabol nem keves ido.

Foleg, ha mas volt a terv.

2015. febr. 16. 18:05
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

Sok mindentől függ. Az alapszituáció számomra nem hihető, néhány nagyon kicsi falut kivéve bárhonnan bárhova el lehet jutni tömegközlekedéssel. Tehát ha jól tippelek, a helyzet pontosan az, hogy át kellene szállnod és így több időt venne igénybe a dolog.


Ha amúgy ráérek, nincs más dolgom, érdekel a könyv és szeretek autókázni, akkor valószínűleg igen.

De ha csak egy szabadnapom van, és tudom, hogy ezer más dolog vár, szeretnék pihenni, stb., akkor bizony nemet mondanék. Esetleg felajánlanám, hogy kiugrasztom kocsival egy közeli városig, ahonnan van jó vonat vagy busz és este is kimennék érte.

2015. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!