Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt meddig lehet birni?...

Ezt meddig lehet birni? Normalis ez egyaltalan?

Figyelt kérdés

A lanyom kb 2 honapja egyutt van egy sraccal. Az igazat megvallva o soha nem mondta, de mindenki kerdezi tolem, hogy miert nem mondom nekik, hogy a lanyom kivel jar.

A lenyeg az, hogy minden alkalommal, amikor talalkoznak-szinte minden nap- a lanyom orakon keresztul keszulodik, furdik, dusol, betestapolozva szaladgal, hajat mos, hajat vasal, kifesti a kormeit, sminkel...

Es ezek nagy reszet a furdoben vegzi.

Miert kell ilyen huhot csapni egy ferfi miatt 22 evesen?


2015. febr. 17. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
És ez miért baj? "Az igazat megvallva o soha nem mondta, de mindenki kerdezi tolem, hogy miert nem mondom nekik, hogy a lanyom kivel jar." Ez mi??
2015. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez egyfajta megfelelési kényszer,ami annyit tesz hogy odavan azért a férfiért és nem akarja elrontani az esélyeit hanyagsággal és ápolatlansággal.
2015. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha ne 22évesen pasizzon,akkor mikor...? :D De most komolyan...


Biztos,hogy nem mindennap festi ki a körmét... ha már kötekedni kell.

Egyébként szerintem a saját dolga 22ÉVESEN,hogy mennyit készül stb.Bár az biztos,hogy a az ember párja mindenhogyan szereti a másikat.De azzal nincs baj,ha valaki szeret jól kinézni.Nem muszáj nézned,ahogy készülődik.Foglalkozz a saját teendőiddel :)

2015. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak azt a furdot mas is szeretne hasznalni.
2015. febr. 17. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem kotekedek, de ezt a kis kerdest , hogy hasznalja a furdot x ideig, komolyan itt kell megbeszelni??
2015. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ismerek 15 evest aki masfel orat pipereszkedik a furdoben es meg baratja sincs. Nem ertem miert zavar ez teged. Ha meg az a baj, hogy te is hasznalnad a wc-t szolj a lanyodnak, hogy a pipereket a sajat szobajaban kenje fel, mert neked mindig akkor indul be a belmozgasod amikor o szepitkezik. Esetleg vegyel az asztalara piperetukrot, hogy azt hasznalja...
2015. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Te sosem szépítkeztél azelőtt, hogy találkoztál a pároddal?
2015. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem a problémát :) fiatal,huszonéves nő vagyok, egy éve vagyok együtt a barátommal, és szerintem jó érzés nőnek lenni egy férfi előtt. A baj ott van, amikor látom a nőket az utcán meg a boltokban vagy a munkahelyemen mackóalsóban, korpás hajjal, fásult arccal, és nem is olyan öregen, mert nem akarják kinyitni magukat, és panaszkodnak, hogy a férjük megcsalja, mert arra is képtelenek, hogy a fekete helyett a piros ruhát vegyék meg. Szépnek, fiatalnak lenni nem bűn, persze szerintem is felesleges minden nap hajat vasalni és körmöt lakkozni, de a minden napi fürdés, és arckikészítés JÁR és ajánlatos egy nőnek. Amikor te, kérdező fiatal voltál, mit gondoltál erről a dologról? Hogy viselkedtek veled az udvarlóid? A csinos nőket minden korszakban szerették a férfiak, tehát nem magyarázat, hogy az "én időmben". Lehet lepontozol, de jól teszi a lányod. Tessék csinosnak lenni!
2015. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem pontosan, mi a baj? A srácot nem szereted? Mert most az, hogy valaki sokat készülődik, nem mindegy?

Oké, ha zavar, hogy a fürdőben van, vegyen egy tükröt a szobájába és kész. De azért ez nem ilyen nagy horderejű probléma szerintem.

2015. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos én ezt minden reggel elvégzem indulás előtt, nyilván hajat nem mosok minden nap és körmöt sem festek mindig (feltételezem a lányod sem). Beszéljétek meg hogy amit tud ne a fürdőbe csinálja, fürdesen, hajmosason kivul mashoz nem igazan kell.
2015. febr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!