Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még egyáltalán egy...

Lehet még egyáltalán egy normális baráti kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőttig egész normális voltam. Barátnők, meg minden. Aztán érettségi, mindenki szétszéledt, és senki nem keresett. Én persze próbáltam kapcsolatban maradni, akivel csak lehetett, de örökké ez se mehetett. Eléggé magamba fordultam otthon. Nem volt munka, nem voltak barátok. Neten ismerkedtem, de az is dugába dőlt, mert nem bíztunk egymásban, találkozni meg nem tudtunk a nagy távolság miatt. De hiába a net, senki nem keres a régi osztályokból. Meguntam, hogy mindenkit én keressek. Lehet még egyáltalán egy normális baráti kapcsolatom? Találhatok olyat, akiben megbízhatok és számíthatok majd rá? L

2013. márc. 30. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szokott lenni, általában ilyenkor főiskola/gimnázium után a munkahelyen szoktak barátságok szövődni, esetemben így volt.
2013. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj, hogy amit dolgozni szeretnék, azt itthon tudom csak, így egész nap ki se kell mozdulnom a házból.
2013. márc. 30. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát velem kb pont ugyan az a helyzet, mint veled. Barátok lekoptak, ráadásul el is költöztem, és itthonról dolgozom. Megértelek, marha rossz.

De azért én bízom benne, hogy találok majd egyszercsak egy barátot. Még ha nem is vagyok az a könnyen ismerkedős típus.

2013. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de mivel ketten is írtátok, elgondolkoztam: tényleg létezik otthoni munka? Évekig keresgéltem, próbálkoztam, mire kikristályosodott hogy az otthoni munka=kamu. Mégis van ilyen, van remény?
2013. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, én írok, vagyis inkább próbálkozok vele, az pedig csak itthon megy, nyugodt körülmények között. Pénzt nem keresek vele, talán egyszer.
2013. márc. 31. 11:18
 6/7 anonim válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? Én is ugyanebben a cipőben járok.
2013. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
24
2013. ápr. 2. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!