Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy 16 éves azért rinyál, , mert a szülei nem engedik elektromos cigit szívni?

Figyelt kérdés

Előző kérdés!

Hová jut a világ? Régen akkora pofont kapott volna az ilyen gyerek!



2015. febr. 20. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Már én sem értek semmit sem, hová jut ez a világ!A gyakorin lehet valóban érteni és látni,hogy merre felé haladunk.
2015. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Régen még nem volt elektromos cigi.
2015. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Én nagyon jót röhögtem rajta! :D :)

1 indokot sem tud felsorolni, minek kell az neki, de tuti, hogy a baráti társaságban most ez lehet a menő cucc.. és még egy lapon említi egy szelet tortával is. Nem csodálom, hogy a szülei nem engedik. Nekik legalább van eszük.

A kérdező nem akarja megérteni, hogy annak akkor van valamennyi értelme, ha épp leszokni akarna a dohányzásról..

2015. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

18:02


:):)ez igaz!

2015. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 16 évesen anyám vette a rendes cigit, szal...
2015. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Szülőként tennék róla, hogy legyen más dolog, amiért rinyálhat (zsebpénz, internet, stb. megvonás),
2015. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elektromos cigi?

benzines vagy lovas nincs?

2015. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
akkor ezért van szükség paks bővítésére... mire rá nem ér a mai fiatalság
2015. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
elektromos cigi? :D Munkást meg Fecskét a tinip.icsadurciflash helyett :DDDD
2015. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem gondolom, hogy az a célravezető, ha rinyálásnak nevezzük, ha szóvá teszi, hogy valami nem tetszik neki, és az sem célravezető, ha azt emlegetjük, hogy "régen" ezért mekkora pofon járt volna.

Nem olvastam az előző kérdést, de ha ez a problémája, akkor tudni kéne, hogy egyáltalán miért akar e-cigit. Dohányzik, és át akar térni erre? Mert akkor támogatnám, inkább e-cigit szívjon, mint igazit, kevésbé káros, és könnyebb is felhagyni vele, teljesen nikotinmentesre átállni, aztán abbahagyni. Ha amúgy nem dohányzik, csak tetszik neki az e-cigi, akkor viszont értelmes emberként kezelve megbeszélném vele, hogy miért nem érdemes ezt használnia.

Amúgy meg a kamasz is ember, lehet velük is értelmesen kommunikálni, ami általában sokkal hasznosabb, mint kioktató, pökhendi stílusban letorkolni őket.

2015. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!