Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szerintetek hatékonyabb az...

Szerintetek hatékonyabb az elektromos fogkefe? 6 foga van a babámnak, nemigen engedi tiszítani, mert fáj az ínye ha sikálom és nehezen lehet hozzáférni fel kell "feszíteni" a száját.

Figyelt kérdés
szóval nagyon szenvedős.
2015. febr. 20. 09:21
 1/10 A kérdező kommentje:
*gondolkodom elektromosban, mert nekem van és meg sem lehet érezni hogy tisztít, meg amúgy is körkörösen kellene a fogakat mosni.
2015. febr. 20. 09:22
 2/10 anonim ***** válasza:
nekik elég ha a textil pelenkával letörölgeted , nem kell még fogkefét használni
2015. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

sajna nem elég

már kezdett nagyon lepedékes lenni, aíg azzal a baba gumi fogkefével ápoltam

szép lassan az összes foga sárgult be elég erősen az ínytől lefelé

2015. febr. 20. 09:29
 4/10 A kérdező kommentje:
9,5 hónapos
2015. febr. 20. 09:30
 5/10 goolky válasza:
Korai lesz az még...
2015. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges az elektromos fogkefe. A sárgaságot nem szünteti meg, az adottság.
2015. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sokkal jobban tisztít az elektromos
2015. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem is csoda h faj neki ha sikalod a fogat. Reggel este az szilikonos ujjrahuzhatos "fogkefevel" boven eleg ha mosod neki. Ne sikald a fogat, az elektromos fogkefe meg tulzas meg. A lepedeket az is lehozza amit irtam. Ha ezek utan is vannak gondok akkor lehet vmi az etrendben vagy innivaloban van amit adsz neki es azon valtoztatni, vagy genetika az egesz. Ilyen is van.
2015. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ilyen nagy fogai vannak, csakneki fent 4, lent 2


[link]



az igazi fogkefe már eltűntette a sárgaságot és lepedéket, nem alapból sárga neki


az ujjra tekerhetős géz, meg társait, még ínyápolásnál alkalmzatam csak


meg múgy is azt írják, fogakat fogkefével kell



[link]

2015. febr. 20. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell túlzásba vinni! 6 fogra, meg ilyen pici korban nem kell elektromos fogkefe.
2015. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!