Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem ra anyat, hogy...

Hogy vegyem ra anyat, hogy kevesbe csinosan oltozkodjon?

Figyelt kérdés
Anya eleg csinos. Kondizik, fut, mindenfele zoldeket eszik es az a helyzet, hogy elegge jol nez ki! Eleg rosszul erzem magam a jelenleteben neha. Jar kozmetikushoz, fodraszhoz, sminekli magat meg ilyenek. Reggelente ha beallok melle nem engedi, hogy en is sminkeljek, a kremeit hasznalhatom, neha egy fujast ad a parfumjebol, de ennyi. Mindig magassarkuban van(platform), tok meno ruhai vannak. En ugye meg nem hordhatok magassarkut, mert csak 14 vagyok. Ra vehetnem valahogy, hogy kicsit mashogy oltozzon?? Mondtam neki, hogy csunya vagyok, de mindig azzal jon, hogy en vagyok a legszebb. De ha o ott van kb a legrondabb vagyok. Ha megyunk valalhova mindig ot nezik meg dicserik. Nyaron furdoruhaban is annyira szep. :( Amugy annyira nem is lennek ronda, csak mostanaban elegge gaz a borom :( kijott rajta egy csomo pattanas. Kaptam ra lemosot meg kremet, de nehezen mulik. Raadasul az utobbi idoben elegge meghiztott a hasam. Nem igazan szeretek sportolni. Megkostoltam anya kjajat, de nem iazn izlik, meg nem is tudok vele jollakni. Kb. 4-5 fele kaja van, amit meg tudok enni mostanaban, de azok mind hizlalnak. :/ ne agazan erzem jol magam a borombwn mostanaban

2015. febr. 20. 23:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
20%
Szia,merre laktok,engem érdekelne az anyukad,40/190/85pasi vagyok
2015. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Legalább nem aláz meg téged azért,mert nem a kinézeted körül forog az életed.Addig szerintem semmi gond az életmódjával.
2015. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!