Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magamat ha csinosan vagyok felöltözve?

Figyelt kérdés

A külsőmmel meg vagyok elégedve fogjuk rá. Én az a laza, sportos, kényelmes ruhákat kedvelő lány vagyok, azonban rajongok az elegáns ruhákért. Amint elegánsan öltözök fel, nagyon jól érzem magamat benne. De ha kimegyek az utcára, állandóan bámul mindenki, és ez nagyon zavar, nagyon rosszul érzem magamat a bőrömben. Mit tehetek ez ügy érdekében?

16/L


2015. febr. 3. 07:38
 1/7 anonim válasza:
100%
vagy azért bámulnak, mert irigykednek, hogy milyen jól áll, vagy mert meg.sznának. ez ellen csak annyit tehetsz hogy sötétben mész ki
2015. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát számomra vicces, ha egy 16 éves gyereklány kiskosztümben szaladgál. :)

Én is furán néznék rád.

2015. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem felnőttek mondtàk egyik uj mtàrsamról hogy azért nem akar hajat festetni pedig őszül meg csinosan öltözni (egyébként nagyon csinos lenne szép az arca jó alakja van)mert volt egy elcseszett hàzassàga és nem akarja hogy màs megnézze nem nyit màsok felé..


Na amikor ìgy jelemezték őt magamra ismertem..tegnap engem is megdìcsértek a pasik meg nők is akik régen làttak edzésen..hiàba lenne pénzem egyszerűen nem is töröm magam hogy csinos göncöket vegyek magamnak vagy kozmetikus fodràsz..


De te fiatal vagy szóval passz téged mi ért màs ennyi idősen örül ha megnézik..


(Én pl.futni is ott szerettem ahol nem làtnak nem szologatnak be hogy cica van e gazdàd stb).

2015. febr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan annyit bámulnak akkor is mikor sportosan vagy öltözve, csak akkor nem feszengsz, és nem figyeled.

Csak azt hiszed, hogy jobban bámulnak, ha elegáns vagy, de szerintem nem.


Aki csinos, azt általában megnézik, mert ami szép, az vonzza a tekintetet, nincs ebben semmi.

2015. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kosztümben rohangálok:) egyszerű farmer, ing vagy szép felső, blézer, magassarkú csizma (kb. 5 cm)
2015. febr. 4. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

"egyszerű farmer, ing vagy szép felső, blézer, magassarkú csizma"


Ebben mi a csinos? Ez egy teljesen átlagos viselet.

Attól még nem csinos valaki, hogy nem szakadt göncökben jár.

2015. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
64%
M.o n nem divat adni magadra, aki igényes, az plázacicának lesz titulálva...én is idekinn kezdtem el foglalkozni magammal, mert itt egészséges férfiak vannak,a magyarok engem ledeszkáznak és leribiznek. Átok a szépség odahaza :(
2015. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!