Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy terhes vagyok 14 évesen?

Figyelt kérdés
Mielőtt rosszra gondolna bárki is, 2 hónappal ezelőtt megerőszakoltak. Annyira lesokkoltam az esettől, hogy senkinek nem mertem elmondani...De nem jött meg , vettem egy terhességi tesztet és pozitív lett...nagyon félek....és nagyon is bánom hogy nem szóltam rögtön de egyszerüen nem mertem...kérlek segítsetek...

2014. okt. 3. 20:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
20%

Hát, ha tényleg 2 hónapja történt, akkor már elvetetni sem tudod...

Még ma este mondj el mindent anyukádnak! Kezd azzal, hogy megerőszakoltak.

2014. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
99%
1. ez nem igaz, nemi erőszakból fogant gyerek esetében hosszabb a határidő. Ahogy pl. fogyatékos magzat esetén is.
2014. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%

Fordulj azonnal a NANE-hez, ők segíteni fognak mindenben:


[link]

2014. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal beszélj az édesanyáddal ! Mindegy hogyan, a lényeg, beszélned kell vele.
2014. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
otthon van most anyukád? mondd el, baj van
2014. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%
ennyire fiatalként még 3 hónap után is elveszik, de ideje lenne megbeszélni anyukáddal, mert ő kelleni fog a megtartáshoz és az elvetetéshez is. Ne húzd ezt tovább, így kb. jó is, ahogyan leírtad.
2014. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, hogy milyen erőszak az amit senki nem vesz észre. A húgomat is megerőszakolták 15 évesen. Ő is titkolni akarta, de a szüleink, sőt még én is észrevettem, hogy baromira nem stimmel valami a húgommal. Anyu mindig kérdezgette, hogy mi a baja, és a húgom még aznap összeroppant, és mindent elmondott.

Apu vitte rendőrségre, feljelentést tenni.

Mivel benne voltunk, így nekem furcsa, hogy megerőszakolnak, és senki nem látott rajtad változást. Te meg senkinek nem szóltál, így hagyva, hogy megússza az erőszaktevő az esetet. 2 hónapig vártál..hmmmm..

2014. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Semmiképp se késlekedj! Butaságot csináltál, hogy nem mondtad el azonnal, de rá lehet fogni, hogy szégyellted a dolgot. Ezzel a terhességgel viszont sokkal több forog kockán, de mindenképp lépned kell azonnal! Ha nem teszed, akkor is ki fog derülni, csak még rosszabb lesz a helyzet. Ülj le anyukáddal, készítsd fel rá, hogy valami nagyon súlyos dolgot akarsz elmondani, és kezdd az erőszakkal, és azzal, hogy miért akartad eltitkolni. Aztán jöhet a többi:( Nem a te hibád, de őszintének kell lenned!
2014. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Négyszemközt mondd el neki, de minél hamarabb!
2014. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
de igen...észrevették hogy van bajom, de a szüleim soha nem támogattak lelkileg, ezért azt hitték fáradt vagyok..talán ezért olyan nehéz elmondani nekik mert soha nem mondtam el nekik semmit pont ezért mert nem érdekelték...próbálok nagy erőt venni magamon...és ma elmondom...
2014. okt. 3. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!