Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az élettársnömel élek akinek...

Az élettársnömel élek akinek van egy fia (19). Helyes-e vagy hogyan lehet leszoktatni arról hogy reggelente ne lavorba pisiljen amibe késöbb mosdunk? mert vidéken élünk és nincs benti mosdó.

Figyelt kérdés
volt már rá példa hogy müanyag üditös flakonba találtam ami számomra gusztustalan dolog, és tényleg nem kötekedésképen mert semmi bajom vele, csak a szokásaival
2015. febr. 23. 18:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommentet., és valószinű itt senki se eszetlen, csak nem tudják elképzelni milyen ha egyszerűbb lakásban él az ember, ettöl fűggetlen tisztán. Nem haragszom, de természetesen többet vártam válaszként., mert itt egyébként sokan olyan jól látnak dolgokat :)
2015. febr. 23. 19:49
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell ahhoz mosdó nélküliség, hogy valaki ebben a korban igénytelen legyen. Gimis koliban volt egy srác, aki minden reggel a mosdókagylóba pisilt, mert neki derogált elmenni a folyosó végére a wc-ig. A végén a szobatársai helyretették.


A srác borzasztó igénytelen, beszéljétek meg vele, hogy ilyet kulturált ember nem csinál. Ti hova pisiltek, ha nincs bent mosdó? Kimentek a kinti wc-re? Akkor ő is fáradjon ki! Nálunk is 7 éves koromra lett fürdőszoba, addig mindenki szépen kijárt. Ha a srác nem szeretne kijárni, mert a hidegben fél, hogy lefagy a fütyikéje, akkor viszont rendszeresítsen magának egy bilit, pisiljen abba, szépen öntse ki, tisztítsa meg maga után és kész. Jó hogy nem már a fazékba is belepisil.

2015. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
36%

A C betűs állampolgárok a földre szoktak a szobában...


Ez a srác még tűrhető.

2015. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mi természetesen kijárunk, felveszűnk valami meleget és egyszerű minden.de ez a mai generáció már lassan lusta a llaptop elöl felálni :)
2015. febr. 23. 19:59
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

"bizony a világon rengeteg olyan hely van ahol emberek ezrei élnek áram, víz, és mindenféle komfort nélkül, mégis lehetnek boldog jószínű emberek."


Hát lehet, de én épp attól féltem, hogy nem jó színűek :D de nem írta, hogy az lenne.

2015. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem C :))))))))
2015. febr. 23. 20:25
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

" ne lavorba pisiljen amibe késöbb mosdunk"


Csak egy kérdés:

Ha 19 éves létére, a lavórba szokott pisálni, akkor hová szokott sz@rni??

2015. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval laptopra van pénz, internetre van pénz, de egy kicseszett vödörre nincs?
2015. febr. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mikor sokan vagytok akár rokon,akár haverok szólj be neki.Te öcsém megtaláltam a húgyos flaskád,mi ütött beléd eddig a lavórba szoktál pisálni!
2015. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább azt mond neki, hogy

"már megint a hugyos-flaskából kínáltad meg a vendégeket"??

2015. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!