Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptam munkát egy tőlünk...

Kaptam munkát egy tőlünk nagyon messzi városban és hát albérletbe kellene mennem elmondtam ezt anyámnak és felháborodott és minden áron itthon akar tartani. Nem birom ezt tovább. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A a legrosszabb hogy 20 éves vagyok és olyan környezetbe élek hogy a hugommal 1 szobába ami nekem nagyon rossz de neki is

2015. febr. 25. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy percig nem gondolkodnék az elköltözésen. Végre a saját lábadra állhatsz, ne engedj neki, menj és éld az életed.
2015. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy válaszoltál.Én is így gondoltam,csak hát nagyon tud ordibálni,mindig irányítani akar,mindig az van amit ő akar.

Csinálni akarnak egy másik szobát nekem,de én igazából nem nagyon szeretek velük élni tehát nem hiszem hogy maradni akarok velük.

2015. febr. 25. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Azért az egy fontos tény, hogy megengedhetetd-e magadnak, hogy albérletbe menj? Ha van pénzed legalább az első havi bérleti díjra és az általában szokásos 2 havi kaució is megvan, ki tudod húzni az első fizetésig is, akkor nem kell sokat gondolkodni, mert felnőtt ember vagy.


Ha nincs meg ez az induláshoz szükséges összeg, akkor sajnos nem sokra mész- esetleg ismerőst tudsz megkérni arra ott a munkahelyed környékén, hogy az első fizetésig fogadjon be.

2015. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 OlivO ***** válasza:
85%
Miért kerestél messzi városban munkát, én ezt nem értem. Véletlenül nem kap az ember jó messze állást. Én mennék a helyedben, anyádnak inkább támogatnia kellene! Mondd neki, hogy nehéz állást találni manapság, örüljön, hogy önellátó leszel! Én sokáig éltem albiban, az egész fizetésemet feléltem, pedig csak egy szobát béreltem, de nem volt olcsó!
2015. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megvan az induláshoz szükséges pénzt.Azért mert a környéken ebben az ágban nincs munka és csak ott van.
2015. febr. 25. 10:18
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Menj, nem kell ehhez engedélyt kérned. Ha lyen anya emllett most nem állsz lábra, akkor soha.
2015. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Albérlet 65 ezer lenne ebbe benne van a rezsi is.

és kb nettó 120 at keresnék.

Így is megéri ?

Jó életem lenne így ?

2015. febr. 25. 12:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, marad havi 55 ezred minden egyéb kiadásra. Nagyon kevés, de nem lehetetlen belőle megélni. Viszont arra számíts, hogy szinte minden szórakozásról és ruházkodásról le kell mondanod.
2015. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért 1 ember havi 55 ezerből bőven ki tud jönni, ha semmi másra nem kell költenie. Nyilván nem kell mindne nap ezresért ebédelni és érdemes úgy főzni, hogy az több napra elég legyen, de pl. kifőzöl egy nagy csomag tésztát, azt eheted két nap ebédre sajttal és/vagy valami szósszal, krumplis ételek több napra is jók stbs tb
2015. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azonnal költöznék,ha biztos a meló hitelből is.
2015. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!