Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragnak, vagy masnak szamit...

Haragnak, vagy masnak szamit ha ugymond nevelt gyerek aki 19. nem keresi a tarsasagomat es nem csinal semmit. , csak ha desanya itthon van akkor meg enhozzam is szol ritkan. Haragnak szamit?

Figyelt kérdés

max annyit mond talalkozaskor hogy szia...aztan aznap annyi az egesz, okom lehetne agodni?

kerdeztuk mar, de azt mondja semmi baja


2015. febr. 24. 20:45
 1/6 gömbicica ***** válasza:

szerintem szimplán nem tudjátok kezelni a helyzetet valamiért.

a nevelt gyermeked fiu, lány?

nekem volt nevelőapám ,- igaz kisebb voltam, de én már azon kiborultam, hogy morogtak miért nem szólitom apunak((((

nekem az apám ott lakott aszomszédba.

nem is emlékszem hogy szólitottam :-(

arra igen,hogy nagymamámat, anyámat kihasználta(


én nem igazán beszélgettem vele soha( aztán elváltak :_(


nem hinném, hogy haragudna Rád.

max. akkor, ha mondjuk (nem tudhatom acsaládi viszonyotokat) az édesapja miattad nincs velük.


19 éves már felnőtt, azzal már meg tudnád beszélni.

2015. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni.

Én is bár itthon élek, keveset vagyok a szüleimmel. Ennek az az oka, hogy nem tudom velük felnőttnek érezni magam. Szerintem a gyereketeknek kell egy privát szféra.

Lehet harag is, de nem hinném, hogy az áll mögötte, hanem csak már nincs annyira szüksége a szülőkre.

2015. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem igazán tudtam kommunikálni a mostohaanyámmal - 18 voltam, mikor összeköltöztünk. Hát, ez frusztrálta, és elkezdett piszkálni meg utasítgatni mindenért. Ettől aztán még inkább nem beszéltem vele, ő pedig egyre kegyetlenebbül alázott, meg minden, és 6 év alatt teljesen tönkre tett.


HAGYD BÉKÉN! Ennyi, ha akar dumálni, fog, ha nem, nem. Lehet, visszahúzódóbb, csendes típus.


Mióta vagy együtt az anyjával?

2015. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 éve. Először nyilván zavart,h nem szól meg stb, és csúdálkoztam is mivel énmagam is fiatal vagyok és sokmindent tudnék mutatni és tanitani akár számitógépen meg sokmindenben,de telyesen elzárkozott,miközben mondja másnak hogy nincs baja velem.visszatérve .,azt vettem észre h nem csak h nem komunikál, de minden otthoni tennivalóbol úgy rendezi h kimaradjon,nem menne el semmit se venni az űzletbe ha rá szorulunk,de ha magának kell akkor ugrik nem gond ha esik se.

Én sose mondtam h tegye ezt tegye azt,viszont ha hozátok költözik vki aki kedves mindenkivel stb,akkor nem hagyuk h mindent csináljon miközben mi fekszűnk a laptop elött.ez érzéktelenség.

Nem gond ha nem dumál! de ne mindent mi ránk hadjon és visszanézve az egész napot gyakorlatilag semmitse tesz ami nem kizárólag maga miatt tenne.,és ez minden nap igy van....ez a gond. néha vacak érzés h más lazit minden nap ,én meg kint is bent is mindent és simán elmegy meletted bármennyire lássa hogy takaritasz vagy egyszerre többmindent csinálsz, ez nem csupán csendesség...szerintem

2015. febr. 25. 14:55
 5/6 A kérdező kommentje:
semmi tobb hozzaszolas!!!
2015. febr. 26. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogyan alakult azóta a sorsotok? Nagyon érdekel, mert akár én is írhattam volna a soraidat: pontosan ugyanaz a helyzet, mint nálunk, főleg az utolsó hosszú kommenteden kerekedtek el a szemeim. A gyerkőcök életkora is megegyezik, nem csak a probléma. Írj, kérlek!
2016. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!