Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya megtalálta az óvszert?

Anya megtalálta az óvszert?

Figyelt kérdés
Nem hagytam elől, bent volt a szekrényemben. Anya meg rendet tett ma és megtalálta (bontott 10 darabos, kb. 3-4 hiányzik belőle.) Van barátnőm , jövőhéten lesz egy éve, szeretik, jóba van velük, szokott nálunk járni. De ezt olyan gáznak érzem , anya csak anniyt mondott, hogy takarított meg teljesen normálisan beszélt velem, mintha nem lenne semmi. Szerintetek hozzam fel? Vagy csináljak úgy mintha nem lenne semmi? Én 18 éves vagyok a barátnőm 17 és fél.
2015. febr. 26. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne hozd fel.

Ezt a szülő szoktak felhozni témának, ha meglátja az óvszert, de azt is csak akkor ha 14-16 éves vagy kb.

Hidd el, anyukád lehet, hogy eddig nem látta a saját szemével, de tudta ő magától is, hogy van nálad óvszer.. :)

Fölösleges lenne ezt túl ragoznod. Ez természetes.

2015. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na jooo. csak kicsit gaz, ez a tema mindig tabutema volt szamomra itthon. Szerinted baratnomnek elmondjam? :D
2015. febr. 26. 15:55
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, anyukád örül, hogy óvszert használsz, nem kell róla beszélni (én is szülő vagyok)
2015. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyukád tisztában volt vele, hogy egy év után, 18 évesen éltek nemi életet. Most legalább megnyugodott, hogy védekeztek is. Ne hozd fel, nincs erről mit beszélni. Csak mindketten kellemetlenül éreznétek magatokat. Legyél te is természetes, és köszönd meg, hogy takarított. Ha zavar, hogy a szobádban volt, akkor beszéld meg vele, hogy ezentúl te takarítasz.. Az óvszert akár ott is hagyhatod, nem kell eldugnod. Ha már úgyis látta, minek?
2015. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

És most akkor mi a probléma? :D

Talán azért beszélt úgy, mintha nem lenne semmi, mert nincs semmi. Nehogy már 18 évesen gáz legyen, hogy óvszert használsz. Az eszem megáll. Anyukád felnőttként kezelte a dolgot, te is kezeld úgy. Minek hoznád fel? Ez olyan, mintha lányként kiakadnék azon, hogy apám intim betétet talál nálam...

2015. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! :D
2015. febr. 26. 15:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked lehet ciki, neki meg az lenne a ciki, ha nem is tudnád, mi az a gumi, és idő előtt unokával örvendeztetnéd meg.
2015. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha 18 évesen ez "gáz", akkor te nagyon gyerek vagy még és nem a szexelésen kéne gondolkodni....

Jó, hogy védekeztek, de ne nézd már ennyire hülyének édesanyád, hogy azt gondold, nem tudja, hogy a fia 18 évesen, 1 éves kapcsolatban már lefekszik a barátnőjével...

2015. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem érted, kedves utolsó. Nyílván gondoltam, hogy nem hülye. Csak az a ciki, hogy "eldugtam" az óvszert és ilyen helyzetbe kellett neki rájönni. Mert így az.
2015. febr. 26. 16:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érted. Nem kell senki orra előtt hagyni a kotont, de eldugdosni sem kell, berakod a fiókba/szekrénybe és kész. Ő nem csinál belőle ügyet, maximum forgathata a szemeit, hogy a kisnagyfiam dugdossa a kotont mint valami kiskamasz.

Inkább az a ciki, hogy 18 éves létedre anyukád pakol utánad...

2015. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!