Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akar anyukam mindig...

Miert akar anyukam mindig elvalasztani a barataimtol?

Figyelt kérdés
Sok baratom van de csak egy van akivel a legtobbet talalkozok kb minden heten 1-2 legalabb es anyukam mindig kitalal valamit pl azt mondja hogy amiota vele talalkozok azota bunko vagyok vele de ugyan ez volt masfel eve amikor nem ezzel a baratommal logtam sokat hanem massal es rola is kitalalt minden hulyeseget es kozbe nem is igaz. Nem azert vagyok vele "bunko" mert rossz hatassal lennenek ram a barataim hanem mert idegesit hogy 17 evesen el akar valasztani a barataimtol.
2015. márc. 3. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Mert tipikus elvált "anyuka". A macskáján kívül senkivel sem jön ki és ő sem kell senkinek.
2015. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen :/ sőt olyat is csinál hogy mikor látja hogy chatelek valakivel mindig akkor jut eszébe hogy mondjon valamit...és úgy hordja le a legjobb barátnőmet hogy nem is ismeri. Kiakaszt a dolog de nincs mit tenni. Nem hinném hogy mágváltozik mert a tesómmal is ilyen volt :( ez van
2015. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!