Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anyám nagyon...

Mit csináljak? Anyám nagyon rám van szállva állandóan irányítani akar, mindenbe beleszol, nagyon félt mert csináltam pár rossz dolgot.

Figyelt kérdés

Szeretnék munkát vállalni más messzebbi városokba mert ott jó kereseti lehetőség lenne.

Csak hát nincs meg az induláshoz szükséges pénz és anyám se enged ordibál már a hallatán is hogy én albérletbe költözzek mert "Ott ki vigyáz rád" Csakhogy rám nem kell vigyáznia.



2015. febr. 28. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

"nagyon félt mert csináltam pár rossz dolgot"

"Csakhogy rám nem kell vigyáznia."

Ugye te is érzed az ellentmondást. Így teljesen természetes hogy félt anyukád.

Bizonyíts neki, hogy megváltoztál, a jövőben nem fogsz "rossz dolgokat" csinálni.

2015. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És a legjobb az egészben hogy mondtam neki hogy az egészségügyi panaszaim amik szinte egész életemben fennáltak most 20 év után egy cikk olvasásakor derült fény a számomra hogy nem én vagyok a hibás amiért elhíztam meg amiért nagyon nehezen tudok mozogni.

És ő felháborodott és azt mondta már megint kitalálok mindent.

Csakhogy orvosok is alátámasztották tegnap.

Rettenetes érzés hogy mindenki azt mondta rám hogy rossz lusta meg hogy zabálok, közbe meg kevesebbet eszek mint egy átlagos ember.Gyakran azért fekszek az ágyba mert olyan fájdalmaim vannak hogy nagyon rossz.

2015. febr. 28. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, nem értelek. Ezt ide akartad írni?
2015. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem egy válasz volt az előző kommentedre csak kiegészítettem a mondandómat az lehet hogy nem kapcsolodik a fenti kérdéshez de viszont abban lehet kapcsolodik hogy miket tett/mondott anyám (és a környezetem)
2015. febr. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!