Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim utálnak, mit tegyek?

A szüleim utálnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány vagyok. Nem .. nem úgy értettem hogy nem hagynak élni hogy nem engednek bulizni vagy ilyesmi. Tudom hogy túl fiatal vagyok :) most másról van szó. Kérlek segitsetek!

A szüleim nem szeretnek.. vagyis tudom mindenkit szeretnek a szülei stb .. de én ugy vettem észre az én szüleim nem :/

Vagy legalább is nem mutatják ki ...

A legnagyobb baj hogy kutya ként vagyok kezelve .. nekünk kell takaritani (12 éves hugommal), bármi van mi vagyunk a hibásak. Apukától már félek is néha ...

tudom hogy énis sok hülyeséget csinálok édés néha visszabeszélek .. de folyton meg akarnak verni.

Nem csinálhatunk semmit .. nem lehet egy pici szabadidönk se .. mindig elküldenek tanulni vagy pakolnunk kell.

anyukám nem adna nekünk pénzt ebédre ... az élete árán se ... kapunk zsebpénzt és abból kell ebédet & uzsonnát és néha rugruhát is venni.

folyton flegmáznak velem. Már töbszlr elakartam szökni .. de nem merek .. mégis a szüleim.


KÉRLEK SEGITSETEK ! Mit tegyek?



2015. márc. 5. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

sokkal kisebb a baj, minta minek a torz szemüvegeden keresztül látod. Nem baj, hogy nektek kell takarítani,sőt!

és a többit pedig kinövöd.

2015. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit szoktatok a szüleiddel együtt csinálni? Szoktátok kirándulni, közös programokon részt venni?

Mennyit dolgoznak a szüleid? Mindketten dolgoznak?


Írtad, hogy félsz néha az apukádtól. Ugye nem szokott bántani, verni?

2015. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Remélem tudod hogy ezek piti problémák. Én nem kapok zsebpénzt semmire. Egy farmerom van és ha könyörgök sem vesznek újat. Egyedül takarítok és nevelem a húgom ebben a percben anyukám egy pasijánál van apukám pedig fogalmam sincs hogy hol van az utóbbi 10 évben. Szóval egyedül vagyunk otthon és ez nem egyszeri alkalom. De mégiscsak jobb mint amikor télen egy szál pizsamában szöktünk ki a részeg apánk elől mert kergetett minket és azt ordibálta h megöl.


Csak azért írtam le hogy lásd nem vagy egyedül és lehetne sokkal roszabb is. Viszonylag szerencsés vagy. Legalább van mit enned. 4 év múlva oda méssz ahová csak akarsz. Addig meg csak kihúzod valahogy


Kitartás ;) ;) ;)

15/L

2015. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Éppen elég nagy vag ymár ahhoz, hogy néha besegíts a takarításba.

Te milyen jogon kéred ezt ki magadnak, hogy miért te takarítasz? Szeretnéd te kutyának nézni a szüleidet, hogy dolgoznak, zsebpénzt kapsz, és még takarítsanak is ők?

Nem vagy már azért olyan kisgyerek.


Ideje besegíteni és kicsit elgondolkodni, hogy lassan felnőssz.


Vagy neked az lenne a természetes 14 évesen, ha nem segítesz semmit, mint egy óvodás, de elvárod, hogy a kapott zsebpénzed mellé többet kapj és ellegyél csakúgy?

(a zsebpénzt természetesen nem a takarításra kapod, tehát ne megdolgozásként értsd)

Hanem fogd fel úgy, hogy nagy vagy, ha nem kapsz zsebpénzt, akkor is be kell segíteni a háztartásba.

De emellett kedvesek a szüleid, hogy te legalább kapsz.

Én pl. nem kaptam sosem, de nem is sírtam érte.

2015. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Jajjj nekem meg 11 éves koromtól kellett minden családtagom helyett takarítani. De ez tudod nem nagy szám.Inkább takaríts,minthogy koszban éljetek.
2015. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!