Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell egy csók miatt így...

Miért kell egy csók miatt így nekem támadni? Ezután hogy mondjak el bármit is?

Figyelt kérdés

Kiskoromban a szüleim elváltak, mert apa megcsalta anyát. Ez neki az elején nagyon fájt, kiborult. Aztán rá 2 évre megismerkedett a nevelőapámmal és azóta minden oké. De eléggé elítéli az olyan férfiakat, akik megcsalják a feleségüket/barátnőjüket, ha amúgy minden rendben van a kapcsolatukban.


Viszont velem a hétvégén az történt, hogy én is egy "második lány" lettem... Egy bulin voltunk, ott volt az a fiú, akibe elég régen belezúgtam, csak Neki lassan 1 éve barátnője van, csak haverok vagyunk (osztálytársam), így sosem nyitottam felé. De most csókolóztunk és mikor hazajöttem másnap, szégyelltem is magam, de akkor is jó volt. Aztán tegnap és ma nem mentem be a suliba és tegnap délután volt nálunk (estig), ma pedig délelőtt jött el egy nagyobb "elsősegélycsomaggal" (csokik, gumicukor, mekis kaja, macaron). Hazajött 1-kor anya és tett egy olyan megjegyzést a srác előtt, hogy inkább arra kellene koncentrálnom, hogy meggyógyuljak és nem vendégeket fogadni, így is fáradt vagyok. De könyörgöm, csak megfáztam, hót mindegy, hogy itt van-e, vagy nincs... Meg az nem zavarta, hogy tegnap hajnal 2-ig itt volt a legjobb barátnőm, sőt, azt is mondta, hogy aludjon itt.

Elment nemrég a fiú, anya pedig mondta, hogy ez így mennyire nem jó, sosem gondolta, hogy az ő lánya is ilyen lesz egyszer, meg hasonlókat mondott. Beleszól ebbe az egészbe, mikor semmilyen részletet nem tud.

Elmondtam neki, hogy csókolóztunk és többet nem mondtam, de már ezt is megbántam. Tudom, hogy ez sz.r helyzet, de ő akkor is az anyám, nem kellene így viselkednie. És most kb. úgy érzem, hogy semmit nem tudok vele megbeszélni, mert ezek nagyon zavarnak, hogy ilyennek állít be.


2015. márc. 10. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Anyádat egyszer tönkretette egy olyan pasi, mint a "szerelmed" és egy olyan nő, mint te. Gondolom óriásit zuhantál a szemében. Olyan lettél, mint akit mindig megvetett. Nem a csókkal van a baj, hanem azzal, ahogyan kaptad. Nagy valószínűséggel semmi sem lenne számára olyan felkavaró, mint látni, hogy a lánya harmadik egy kapcsolatban. Nem ő állít be "olyannak", hanem olyan vagy. Ha te is szégyelled a dolgokat, akkor miért gondolod, hogy normális? És minek jár hozzád a srác, ha csak egy "véletlen" csókról volt szó, amit el akartok felejteni? Mégis milyen jelleme van, és neked milyen, ha ez számodra nem visszatetsző? A srác elmondta a barátnőjének? Mert ez az egyetlen olyan fordulat a dologban, ami kicsit is más megvilágításba helyezheti a tényeket. Jelen pillanatban mindketten gerinctelenek vagytok, hiába volt "csak" egy csók.
2015. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Én sem támogatnám, hogy a lányom a szerető(második) funkcióját töltse be egy fiúnál. Ha nem szereti a barátnőjét miért nem dobja ki? Ha téged szeret, miért nem dobja ki? Ha téged nem szeret, csak szeretőt akar, akkor ez téged miért nem zavar? Te szívesen vagy második? Szívesen osztozol egy lánnyal a "szerelmeden"? Milyen érzés tudni, hogy a lány nem tud semmiről és azt hiszi minden rendben van, közben a fiúja veled csókolózik?

Ezeket gondold át szerintem.

Én arra nevelném a gyermekemet, hogy soha ne kezdjen olyan fiúval, akinek van barátnője, mert nem tisztességes.


Egyébként voltam 15 évesen ilyen szituban, a nagy szerelmem flörtölgetett velem, elmentünk strandra ott derült ki számomra, hogy van barátnője, előtte nem tudtam. Megpróbált megcsókolni, ez volt minden vágyam, de tudtam nemet mondani. Mégpedig először is a lány miatt. Aztán magam miatt. Nehéz volt, de helyesen döntöttem.

2015. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Meg te vagy megsertodve...szanalmas.

Eszre vehetned magad.

2015. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A barátnőjével még vasárnap szakítottak, szóval már szingli.

Én sem így terveztem azt az éjszakát, csak ott voltunk kettesben és aztán megtörtént. Akkor nem érdekelt semmilyen következmény, csak hogy ott van, velem.

2015. márc. 10. 14:46
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Anyukád csak félt téged, hogy ez a fiú kihasznál téged, nem vesz komolyan, átvág.
2015. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Én megértem őt.

Egyrészt érthető, hogy nem kedveli az olyan pasikat, akik megcsalják a barátnőjüket, másrészt meg én sem örülnék, ha a lányom átmenne ribibe.

(Igen, aki egy 1 éves kapcsolatot tönkretesz, lazán kavar úgy, hogy tudja, a másiknak van barátnője, az bizony ribi.)

Úgyhogy teljesen igaza van.


És talán meg kéne fontolnod, amit mondott, nem pedig ellentámadni.

2015. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyet értek anyukád viselkedésével. Még szerencse, hogy nem arra biztat, hogy utána egész életedben foglalt pasikra vadásszál... egyébként azt hozzáteszem, hogy a kialakult helyzetért természetesen nem csak te vagy a felelős, hanem a fiú is, de úgy gondolom, hogy nagyon fiatalok lehettek még (az iskola miatt), ez egy gyerek "szerelem", így nagy bajt nem csináltatok, nem egy család lett szétbombázva, csak egy tini kapcsolat. Minden esetre szégyeld magad, amiért egy foglalt fiú karjaiba ugrottál és még arra se vigyáztál, hogy édesanyád régi sebeit ne szaggasd fel!
2015. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Én is csókolóztam sajnos olyan fiúval, akinek volt barátnője.

16 éves voltam, könnyen el lehetett csavarni a fejem, és láttam, hogy úgy sem jó már a kapcsolatuk.

Persze 5 perc múlva nagyon bántam.

Már több éve volt, de még most is szégyenlem magam, ha eszembe jut.

2015. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként, ha a majdnem egy éves kapcsolatában is csalt, honnan tudod, hogy veled hűséges lesz?
2015. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ő 18, én 17 vagyok.

Így is rossz nekem ez a helyzet, nem kell még anyának is rátennie a megjegyzéseivel egy lapáttal.

Mi nem vagyunk együtt, hozzám nem kell hűségesnek lennie. De amúgy ismerem, Ő nem az a "részegen más lányokkal csókolózom" típus... Ez csak egy kis botlás volt neki is.

2015. márc. 10. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!