Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt mondják ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják ha az ember szereti a párját nem csalja meg, (7 éve vagyunk együtt), én megcsaltam és nem megy mégsem a szakítás de a harmadik fél vár rám. (csók történt) de akkor miért nem megy a szakítás?

Figyelt kérdés
tudom hogy undorító dolog volt tőlem, de véleményeket és tapasztalatokat várok, hogy ha ezt tettem és a másik iránt is érzek valamit akkor miért nem megy az hogy szakítsak? mire oda kerülök valami mindig vissza tart és azt érzem hogy megfogom bánni , mert hiányozni fog..:S

2015. jan. 23. 07:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Biztosat a bizonytalanért...

Ezért nem mersz lépni.

2015. jan. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Azzal nicns 7 év tapazstalatod, 7 évnyi élmény, ismeret, stb.

Lehet csak felelángolás, de csak a más lányok iránti hiány, s az más a lány, más jó tulajdonságai vannak, belebolonduúltál, de mélyen az eredeti kell.

Ha megfelel sose válasz egy mást csak mer uj és izgalmas + uj tapasztalat, más.

Nagyon fontos!

2015. jan. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Akárhogy is, mindenképp mondd el a párodnak hogy mit tettél. Azt, hogy a harmadikkal akarsz-e lenni vagy kikönyörögsz még egy esélyt a párodnál neked kell tudni, mi nem segíthetünk ebben.


Nyilván nem könnyű dolog szakítani, főleg ennyi idő után, de legyél tökös.. Tiszteld annyira a párod hogy elmondod neki, akármilyen kényelmetlen is neked.

2015. jan. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
de nagyon megbántottam már a másikat hogy nem léptem és őt is régóta ismerem..már vagy fél éve vár hogy lépjek.
2015. jan. 23. 07:18
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Csak a massal valo szex es annak izgalma hianyzik, vagy mar nem szereted a parod?
2015. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
szeretni szeretem de nem tudom hogy ez megszokás e vagy mi.. a másik is már régóta tart, régóta beszélhetünk..és érzem hogy ő több mint fellángolás
2015. jan. 23. 07:29
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Ellentmondok: ALAP, hogy nem mondom el a páromnak, ha bármilyen szinten is félreléptem. Csak a gyönge ember pakolja ezt a lelki terhet a párjára. A tökös ember maga cipeli élete végéig. (Popper Péter)


Akkor mondom el a páromnak, hogy van valakim, ha szakítani akarok vele, el akarom hagyni.

2015. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
de szerelmes nem vagyok a páromba!
2015. jan. 23. 07:30
 9/25 Költőnő? ***** válasza:
84%
mert kényelmesebb a langyos pisiben üldögélni
2015. jan. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szerinted akkor lépnem kéne?
2015. jan. 23. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!