Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gravíroztatni szeretnék...

Gravíroztatni szeretnék gyűrűbe apa halálának évfordulójára, mit ajánlanátok? (Bővebben lent) L

Figyelt kérdés

Apukám 3 éve meghalt, anyától ballagásra megkaptam a jegygyűrűjét amibe szeretnék gravíroztatni valamit ami mindig emlék marad, ami a gyűrűn kívül rá emlékeztet, egyedivé teszi. Személyessé.

Ti mit gravíroztatnátok bele ilyen esetben? Nem szeretném megbánni...


2015. márc. 10. 21:14
 1/7 anonim válasza:
55%
Szerintem ne bonyolítsd túl :) Elég annyi, hogy "Apu", ha szeretnéd cifrázni akkor esetleg egy másik nyelven gravíroztass. Részvétem <3 :)
2015. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Lehet le fognak pontozni, de én valami vicces szót, amit sokszor szokott mondani, és ha ránézel, nem keserűség jut eszedbe a halála miatt, hanem mosolyogsz :)

A férjem pl. mindig azt mondja, hogy "Meg hát!"

Szerencsére makk egészséges, ne is legyen semmi baja, de pl. ez olyan szófordulat, amire ha ránéznék, én tudom, mire szokta mondani, és biztos, hogy mosolyognék.

2015. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Őszinte részvétem....

Én valami olyat írnák bele h : örökre szeretni foglak,a szívembe zártalak ,

2015. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem gravíroznék bele semmit, emléke a szívedben, ez egy emléktárgy, ő így hordta
2015. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én semmit sem gravíroztatnék bele, legfeljebb megcsináltatnám, hogy jó legyen rám.
2015. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De jobban belegondolva, inkább nyakláncra fűzbe hordanám szerintem.
2015. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen anya ötlete volt, illetve szerette volna beolvasztatni és valami ékszerként nekem adni a ballagásra. Azonban az ékszerésznél kiderült, hogy beolvasztáskor nem az eredeti anyag jön vissza, viszont az megoldható, hogy méretre formázzák illetve az ékszerész mutatott néhány mintát hogy lehetne kicsit "hozzámformálni'. így a kivett anyag is visszakerülhet a gyűrűre valamilyen formában. szeretném hordani és hogy velem legyen, viszont nyakláncot nem hordok a fülbevalókat rendszerint elhagyom a karkötőket elszakítom. a gyűrű az ami eddig mindig megmaradt. aztán az ékszerésznél jött az ötlet hogy még egyedivé tehetném ha valami személyes kerülni belülre. :)
2015. márc. 11. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!