Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszüleim 50. házassági...

Nagyszüleim 50. házassági évfordulójára milyen ajándékot adjak? Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hét múlva lesz a nagyszüleim 50. házassági évfordulója és szeretném őket meglepni valami különleges, egyedi dologal, de sajnos nincs semmi ötletem.

Igazából mindenük megvan. Az ünneplés egy étteremben lesz, szűk családi körben.


Köszönöm előre is!

26/n


2013. okt. 10. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ora, de a szamok mellett legyenek kepek a kozos eletukbol. En ezt adtam egyszer:) lehet olyan orakat kapni, amit neked kell osszerakni, kulon vanak a mutatok es a szamok,abbol lehet alkotni. A nagyszuleim nagyon orultek neki,mar mindenuk volt, fondukeszlet, szokokut,akvarium,festmenyek stb,nem volt semmi otletem,ezert csinaltam ilyet:)
2013. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szedj össze az életük legizgalmasabb pillanataiból képeket, és csináltass belőlük egy szép fotókönyvet, amit a képek alá írható személyes üzeneteddel, vagy a szüleid üzeneteivel még inkább személyre szabottá varázsolhatsz.


Szerintem még fotókönyvet nem láttak, tehát az tuti nincs nekik. Főleg olyat, ami az elmúlt 50 évről szól. A házasságkötésről, a gyerekeik unokáik érkezéséről, a nagyobb utazásokról.

2013. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi egyszer egy fotóalbumot csináltattunk a fényképésszel,az összes családtagról voltak képek,a nagyobb pillanatok,stb. :)

Ezenkívül: csoki,naptár,szobadísz,orrszőrnyíró,falióra,stb.,rengeteg lehetőség van

2013. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ajándékozz élményt... :) Pl. az idősek általában szeretnek termálfürdőbe menni, vehetnél nekik ajándékkártyát, ami pl magába foglal egy masszázst, ételt is a helyszínen.


A fotóalbum, stb. elég sablonos, minden ilyen nagyobb eseményre kapnak belőle vagy 8-at.

2013. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
vigyél el egy családi képet egy festőhéz és csinátas festményt belőle alura kép állá irjon valami idézetet
2013. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én összeszedném a családi képeket, a legjellemzőbbeket kiválogatnám: a papa és mama szüleinek (dédik)képe, esküvői képük; a papa és mama fiatalkori képe, esküvői képük; a gyerekeik kiskori és esküvői képe az unokáik képe.


Ezekből videoklipet csinálnék, olyan zenével, amiről tudom, hogy ők szeretik.


Hozzá Burns Robert Burns John Andreson, szívem című gyönyörű versét vágnám be Tolnay Klárival (csak a hangot, míg ak épek mennek zenével), de akár Te is felmondhatod rá.


http://www.youtube.com/watch?v=yOY0zxLUTiI


John Anderson, szívem, John

kezdetben, valaha

hajad koromsötét volt

s a homlokod sima.

Ráncos ma homlokod, John,

hajad leng deresen,

de áldás ősz fejedre,

John Anderson, szívem.


John Anderson, szívem, John,

együtt vágtunk a hegynek,

volt víg napunk elég, John,

szép emlék két öregnek.

Lefelé ballagunk már

kéz-kézben csöndesen,

s lent együtt pihenünk majd,

John Anderson, szívem.


Szabó Lőrinc fordítása

2013. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: természetes az ünneplő asztalnál a torta, és ha olyan helyre mentek, s van rá kis pénzmag, akkor elhúzatnám legalább a kedvenc dalukat, nótájukat. :)


Isten éltesse Őket!

:)

2013. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy wellness hétvégét.
2013. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fotóalbum, vagy fotókönyv szerintem is a legjobb ajándék.
2013. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én porcelánfestő vagyok és ilyenkor egy portré tányért rendelnek tőlem vagy valami olyat amin egy emlékük van rá festve valami megható szöveggel:)
2013. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!