Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek jól esne, ha a gyereket...

Nektek jól esne, ha a gyereketek minden előrelátható jel nélkül csak pár órára de haza látogatna a szülői házba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze örülnék neki, de nem biztos, hogy jól sülne el, ha nem számítunk rá..

Minden nap van program, több műszakban dolgozunk, néha éjjeledpsből nefekszem le aludni, hanem cal délutan, es hiaba jönne egy iylen nap, hiszen aludnom kell, ha megyek aznap este is 12 őrára.

A legrosszabb eset pedig az,mha nem is talál otthon senkit.


Tehát ha szól előre, akkor oke..de az már nem váratlan nem?


Nálunk nem szokás bejelentes nélkül érkezni sehova...

2015. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán nekem szól a kérdés, mert én vagyok a "gyerek".


Előfordul, hogy váratlanul úgy alakul a napom, hogy szinte elmegyek a szüleim háza előtt, van, hogy az utcasarokról telefonálok be, hogy otthon vannak-e, nincs-e valami váratlan programjuk (bár a programjaikról általában tudok, ahhoz elég rendszeresen beszélünk telefonon). Szóval ha nincs semmi, akkor azt mondom, hogy "5 perc és ott vagyok"... Örülnek neki.

(De olyan is volt, hogy másfél órát vártam a küszöbön, mert azt hittem, tudom a programjukat, de közbejött valami... nekem meg volt időm, és kíváncsi is lettem, hova tűnhettek:) benne van a pakliban.)

2015. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy majdnem minden nap megyek, de telefonálok előtte, hogy alkalmas-e.
2015. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzánk bármikor jöhetnek. Mindkettőjüknek van kulcsa, ha véletlenül nem vagyunk itthon, be tudnak jönni. A hűtőben általában mindig van kaja, tudnak enni, elvégre otthon vannak. Soha nem kell bejelenteniük, ha jönni akarnak, mi mindig örülünk nekik:)
2015. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!