Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány olyan lány van köztetek...

Hány olyan lány van köztetek aki nem tud sütni-főzni mégis így él? Csak mert engem állandóan ezért bántanak a szüleim 14/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 19:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%
ezt kifejtenéd? Én nem tudok csak pár dolgot sütni/főzni! Nem értem a kérdésed! 13/L
2015. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg a szuleidnek hogy teged nem erdekel es meg sok idod van megtanulni :)
2015. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
100%
Engem is szekáltak ezzel egy ideig,de utána megtanultam a rántottát és egyre több variációját stb..majd belejössz! :)
2015. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
75%

Én se főzni, se sütni nem tudok, de nem is érdekel, ha szükség lesz rá majd megtanulok.

18/L

2015. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
57%

En nem tudok fozni 33 eves vagyok es meg nem haltam ehen ha ez a kerdes:-))))Nalunk a ferjem foz, vagy etterembe megyunk, viszont sutni tudok es szeretek is.


A fozest erdemes megtanulni mert kesobb hasznat veheted, roppant praktikus dolog, de engem a szuleim ugy neveltek, hogy nem kell foznom vagy ilyesmi ha nem erdekel:-))


Ettol meg csodas gyerekkorom volt, klassz a felnott korom es azok a ferfiak akik engem erdekelnek nem azt nezik h egy no tud e fozni, mert nem bejaronot vagy szakacsot keresnek:-))))


Na de a lenyeg: hidd el erdemes megtanulni, sutni meg klassz egyebkent is, de ha utakod nem erdekel, nincs kedved akkor ne csinald hiszen ettol nem leszel se tobb, se kevesebb:-))))

2015. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
92%
Főzni 20 éves korom körül, sütni pedig amikor gyermekeim születtek, csak akkor tanultam meg. Most viszont már mindkettőt magas szinten űzöm 😊. Szóval lemaradva nem vagy semmiről, ne aggódj!
2015. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idősen még én sem tudtam. 20-on éves koromban megtanultam.


Majd ha magadról fogsz gondoskodni akkor megtanulsz és lehet meg is kedveled. Nem kell 14 évesen konyhaművésznek lennie senkinek sem.

2015. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
46%
Huszonéves vagyok, sosem tudtam se sütni, se főzni, soha nem érdekelt különösebben a gasztronómia, és begyöpösödött társadalmi elvárások miatt nem is fogok ez irányba érdeklődést "növeszteni".
2015. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
79%

Eleve nincs olyan, hogy valaki "nem tud" főzni. Akinek van keze, és tud olvasni, az főzni is tud. Bárminek a receptjét meg lehet találni, utána meg már csak követni kell az utasításokat.

Inkább csak azt lehet mondani, hogy még nem főztél semmit eddig. Majd ha egyszer szükségét érzed, akkor úgyis fogsz.

2015. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
93%
14 évesen nem kell tudnod sütni/főzni, ha ezért bántanak a szüleid, akkor nem normálisak...
2015. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!