Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám mindenkinek meséli,...

Az anyám mindenkinek meséli, hogy megműtenek és nem érti, hogy ez miért gond. Hogy értessem meg vele, hogy ez zavar?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Van a szeméremdombomon egy anyajegy, amibe sikeresen belevágtam borotvával és ezért úgy néz ki, hogy leszedi a bőrgyógyászom.

Ez nekem elég kellemetlen és kértem anyát, hogy ne mondja senkinek, mert nekem még a legjobb barátnőim sem tudják. Erre mindenkinek meséli, tegnap itt voltak a barátnői, hallottam, hogy nekik is mondta.

A hétvégén felhívott apa és ő is erről kérdezősködött.

A nagyszüleimnek is mondta.


De nekem ez tök kellemetlen, ő meg mondja, hogy ebben semmi ciki nincs. De nem esik jól, hogy amiért ő ezt gondolja, nem tartja tiszteletben azt a kérésemet, hogy ne mondja senkinek.

Lehet, hogy ez 45 éves fejjem nem kellemetlen, de nekem még az és nem szeretném, ha a suliban erről beszéljenek, vagy hogy a tatám erről faggasson.


2015. márc. 17. 13:31
1 2
 1/15 mi a fene ***** válasza:
100%
Megértelek. Elég bunkó anyukád van.HA már megtörtént a műtét, lehet hogy Te is elmondanád, de ez a Te dolgod.
2015. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mar kibeszelte, nem tudsz mit csinalni.
2015. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld meg humorosan felfogni: igen, nagyapi, kinőtt a kukim oszt most levágatom. Pletyis rokonok ellen nem nagyon van hatásos ellenszer; illetve van, de te ahhoz még fiatal vagy.
2015. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Én anyám is mindenkinek kibeszélte még az ennél durván személyesebb magánéletemet is, lehetőleg a legdurvább részét. Mikor könyörögve kértem, hogy ne csinálja, az volt a válasz lényege, hogy ő SZENVED az én problémáim miatt, és ezért KI KELL BESZÉLNIE MAGÁBÓL, hogy ne legyen NEKI olyan rossz.


Hát komolyan azt hittem, hogy megütöm, vagy a saját fejem kezdem a falba verni.

Ugyanakkor nem haragudhatok rá, mert tényleg nagyon szeret, csak néha annyi esze meg empátiája sincsen, mint egy rántott csirkének.

2015. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Elhiszem, hogy ez neked 16 évesen ciki. De gondolom nem az összes embernek meséli el, aki szembe jön vele az utcán, hanem az apukádnak, a nagyszüleidnek és a barátaidnak, akik szeretnek téged.


Semmi ciki nincs benne egyébként, de lehet azért gondolom így, mert közelebb vagyok a 4-hez, mint a 16-hoz és akkor ugye már máshogy érez az ember 😊.

2015. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak tudom, hogy a nagyszüleim és a barátnőim is rettenetesen pletykásak.
2015. márc. 17. 14:05
 7/15 Trafó1 ***** válasza:
36%

Találj ki te pletykákat, persze negatívat de olyat ami burkoltan dicsekvés:

csak másodszorra sikerült az egyetemi felvételi

megint csak négyesed lett a lottón

a gazdag barátod csak százezres telefont vett neked stb

had üsse őket a guta.

2015. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Létezik durvább is melo helyen tudjuk van egy csaj hangosan sexelt anya rá is szolt.

Annya mesélte el bent valakinek majdnem mindenki tudja ezt már

2015. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Én visszaadnám anyukádnak a dolgot. Ha van neki is olyan dolog, ami ciki, márpedig biztos van, ahogy meghallanám, hogy kibeszél, odamennék és nyiltan elmondanám, hogy és azt tudjátok, hogy anyu a múltkor..., vagy anyuról azt tudjátok, hogy ez meg azt szokta csinálni? Megnyúlna a képe, azt hiszem. Többet nem tenne be neked.
2015. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-essel értek egyet, és ugyanazt csinálnám ővele, az ő füle hallatára mesélném nagy hangon idegeneknek = az ő barátnőinek, munkatársainak, stb. stb. mindazt, ami az ő számára ciki. Majd legközelebb elgondolkodik a dolgokon....
2015. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!