Hogyan vàltozott meg az életetek, amikor megszületett a kisbabàtok?

Figyelt kérdés
én is szeretnék majd kisbabàt, nemsokàra.Mostanàban egyre többet gondolok rà, hogy milyen jo lesz, ha majd lesz :-) egyelöre elképzelni Sem tudom, hogy az egész addigi életem fel fog borulni :-) Nàlatok hogy volt ez?:-))
2015. márc. 18. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan változott meg az életünk? NAGYON. Igen fel fog borulni az egész addigi életed. Már nem csak TE leszel, hanem MI leszünk, főleg ha te vagy az anya.MINDEN MEGVÁLTOZIK...és NAGYON . Nekem elhiheted...3 gyereket szültem :) :) :)
2015. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén 3 gyerekes anyuka, nagyon nagyon... és nem lehet beleélni magad, hanem majd megtapasztalod, rájössz, belerázódsz... és néha úgy érzed, kihull a hajad. ..de megéri. komolyan.
2015. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szigorúan fogalmaznék, akkor azt mondanám, hogy nem volt azután saját életem. A kicsi mindig a kezemben akart lenni, vittem magammal a WC-re, evés közben a kezemben volt, vele aludtam....., nem engedte, hogy Anyán kívül bármi más is legyen csak egy kicsit is. Tehát hobbi, szabadidő, férjemmel eltöltött idő szóba sem jöhetett. Persze van, akinek nem ilyen érzékeny a babája, de mi majdnem elváltunk a férjemmel GYED időszak alatt. Soha többé nem vállalnék még egy babát. Most 5 éves a kisfiúnk, imádjuk, okos és vagány kis krapek, nem bántuk meg egy percre sem, hogy őt vállaltuk, de nem kezdeném még egyszer. Remélem, neked nyugisabb babád lesz, mert van olyan is :) Csak készülj fel arra is, ha nem, akkor talán nem taglóz le annyira ;)
2015. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Napközben az ember lánya alig várja, hogy este legyen, aztán ha elalszanak a gyerekek annyira hiányoznak, hogy alig várom, hogy reggel legyen! Nekem 2 kis Manóm van, eleven kis duracel nyuszik. :) Az ember élete folyton változik, gyermekkel vagy nélküle, viszont elvitathatatlan, hogy hatalmas felelősség, sokszor kimerítő állandó JELENLÉT! Egy kedves kollégám mondta amikor megszületett az első kisfiam: - gyermekeddel együtt megszülted az örök aggodalmat! És ez így is lett! :) Viszont senkivel sem cserélnék!!! Az éremnek mindig két oldala van. Kemény munka - csupa szív szeretet!!!
2015. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!