Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert mondjak azt a szuleink,...

Miert mondjak azt a szuleink, hogy hulyeseg szepiteni a szobankat?

Figyelt kérdés

A hazban az osszes szoba fel van ujitva, festes, butor, szonyeg...

A mi szobank lett eloszor renovalva, halvany kek, halvany sargaval.

A padlo szurke, a butor pedig sotet barna. A szonyeg piros, de olyan regi tipusu, nem modern.

A noveremmel egyutt lakunk ebben a szobaban, es szeretnenk esetleg mas festest, butort, szonyeget, amik modernebbek, de nem mennek bele egyikbe se, mondvan, hogy jo az ugy.

Baratunk van mindkettonknek, valamint a baratnoink is szoktak jonni hozzank, es szinte mindegyiknek modernebb szobaja van.

Van olyan ismerosom, akinek gipszkartonos polc van a szobajaban, hatalmas LCD tv-vel, uj butorral, modern szonyeggel es festessel.

Arrol nem is beszelve, hogy a mi szobankban van az osszes kacat a polcokon, regi nippek, miegymas...


2015. márc. 19. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Írtad, hogy a tiétek volt először renoválva. Amíg nem pereg a vakolat, nem oszlik-foszlik a szőnyeg, addig szerintem sincs ok rá.

Ha valami tiszta és rendezett, akkor az úgy jó. Nem kell hogy modern legyen.

Ott van az összes kacat és nipp? Hát tegyetek rendet! Az a ti szobátok. Dobozoljátok be ami nem kell és rakjátok a padlásra, pincébe, vagy csak a szekrény tetejére.


Egy festés nem 2fillér. Az új bútorok sem. Ha mindenképpen akarjátok, menjetek dolgozni és fizessétek ti a renoválást.

Én 3 év után most vettem plusz szőnyeget, 2x3m-ert ami 16E Ft volt, 3 napi fizetésem. Nem olcsó dolog. A dohányzó asztalunkat is lomtalanításból hoztam. A többi szőnyegünk meg használt.

Sokat takarítok, akinek ennek ellenére gondjai vannak az én életteremmel, az ne jöjjön hozzám.

Ha a barátnőidnek derogál a szobátok, jobb is ha nem mennek.

25N

2015. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Aha, és kifizetnéd a több százres felújítási költséget?
2015. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha szükség lenne rá, akkor megérteném, hogy azt akarjátok, hogy újítsatok kicsit a szobán, de így, hogy ti csak a "modernséget" akarjátok, felesleges.
2015. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak annyi a magyarázat, hogy nincs fölös pár százezrük amit kidobnának új cuccokra. Mikor festés volt a szobátokban miért nem szóltatok, hogy nektek nem tetszik az az ódivatú berendezés és ti modernet akartok?
2015. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

"A mi szobank lett eloszor renovalva, halvany kek, halvany sargaval."


Nem utólag kellene kitalálnotok, hogy ti mást szeretettek volna, akkor kellett volna szólnotok, amikor elkezdték csinálni.

A többiért meg vállaljatok diákmunkát és dolgozzatok meg érte, ha LCD tv a vágyatok!

2015. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni, hogy a szüleid hülyeségnek tartják a szobák szépítését. Arra gondolok, hogy ha az egész házat felújították, akkor most éppen nem futja újabbra.

Az meg, hogy nem modern a bútor, relatív, mert van aki a retro holmikért van oda. A szoba hangulatát egy átrendezéssel és néhány képpel, virággal lehet változtatni. Próbálkozzatok valami ilyesmivel.

2015. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
A szépítés és a teljes átalakítás között van egy aprócska különbség.
2015. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, nem akarjak, hogy karba vesszen a felujitas koltsege. Esetleg beszeljetek meg veluk, hogy aprankent szeretnetek lecserelni a butorokat
2015. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szépítsétek olcsó megoldásokkal. Nem kell egyből bútort cserélni, csak fel kell dobni a szobát. Pinteresten például rengeteg low budget megoldás van, én is onnan szoktam ötleteket gyűjteni.
2015. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ez azért elég hülye érvelés, hogy a barátnődnek milyen szobája van. Jártam én is olyan osztálytársamnál, aki kacsalábon forgó palotában lakott, mégsem kezdtem el nyaggatni a szüleimet, hogy én is olyat akarok mert tudtam, hogy mi nem álltunk úgy...
2015. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!