Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen dolog?...

Szerintetek ez milyen dolog? Beköltözött apám nője a gyerekeivel és elvették szobánkat

Figyelt kérdés
Mi is hárman vagyunk testvérek, a nőnek is három gyereke van. Eddig mindenkinek volt különszobája, plusz volt még egy használatlan vendégszoba. Mi úgy gondoltuk, hogy a nő gyerekei oda fognak beköltözni (mindhárom fiú: 16, 14 és 7 évesek) De végül azt akarják, hogy a kicsi legyen külön, ne két idősebb bátyával (hozzátenném eddig is velük volt). Hogy legyen két szobája ennek a háromnak nekünk össze kell költözni. Még nem tudjuk ki kivel, de mivel én vagyok a középső tuti én kapom meg a bátyámat vagy az öcsémet... Milyen dolog az hogy ők ránk költöznek, be a házunkba, és még a szobánkat is elveszik. Ha eddig együtt voltak nem lenne nekik mindegy? Közbe meg nekünk mondja apánk, hogy legyünk megértőek.

2013. febr. 17. 21:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát felháborító. :S Sajnálom nagyon, elég szörnyű helyzet. :(
2013. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is borzalmas. 8 ember egy házban egyébként is.. Jó, nem egy lyuk, de akkor sem egy palota 100 szobával. Fürdő is csak kettő van.
2013. febr. 17. 22:04
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nézd az Egyről a kettőre c. sorozatot:)
2013. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora a vendégszoba? Az egyik szobából nem lehetne kettőt csinálni? Így ők is jobb helyzetben lennének, mint eddig, 3-an egy szobából költözhetnek kettőbe, ti pedig maradhattok. Érdemes végig gondolni szerintem, egy gipszkarton falat felhúzni, lefesteni, két új csillárt/lámpát átszerelni nem olyan nagy cucc, egy hétvégés program és mindenki boldog lenne. :)
2013. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Lesz még itt más probléma is,van egy olyan érzésem! :( Igen,lehettek volna egy szobában,majd ha jobban össze haverkodtok akkor cuccolt volna mindenki belátása szerint.
2013. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

És apukád mit szól ehhez?

Egyébként-nem tudom,milyen nemű vagy- ha lány vagy,kiharcolhatod magadnak a külön szobát.

2013. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Annyira nem nagyok a szobák. Bár lehet felvetem majd. Öcsém szobája a legnagyobb, ha ketté lehetne valahogy választani akkor még ha egy-egy pici szobánk lenne az is jobb lenne.


Szerintem is lesznek még gondjaink. Amúgy is úgy volt, hogy majd csak akkor költöznek össze ha mi már felnövünk. Csak a nő kinyávogta, hogy a kicsi fia családban nőjön fel. Ezt sem értem, van annak apja valahol, nem az apámnak kell nevelnie

2013. febr. 17. 22:11
 8/21 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok én is. Én inkább annak örülnék (jelenleg) ha két lánytesóm lenne:)
2013. febr. 17. 22:11
 9/21 A kérdező kommentje:
Apánk azt mondja ennyit tegyünk meg a kedvéért.. Az elmúlt időszakban mást sem hallunk, csak hogy neki mihez lenne kedve.
2013. febr. 17. 22:12
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem egyszerű, más így gyerek szemszögből. Nekem is három gyerekem van és elváltam. Nem kezdenék elvben 3 gyerekes elvált apukával, de a szerelem nem így nézi a dolgokat.


Szövetkezzetek a gyerekekkel, hogy valamilyen kényelmes megoldást találjatok..minden lakást, házat kiadni és egy még nagyobbat bérleni, vegyétek erre rá őket.

2013. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!