Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Kiakadnátok ha megtudn...

Szülők! Kiakadnátok ha megtudnátok hogy a lányotok alkalom attán el szív 1-1 szál cigit? 16/L

Figyelt kérdés
Bátyám szokott adni néha de nem vagyok függő.
2015. márc. 21. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
A helyesíráson jobban.
2015. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Ki, mert majd leszel függő.


Még jobban kiakadnék a helyesírásodon.

2015. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen, így kezdődik, aztán elcsodálkozol, hogy már magadnak veszed (vagy veteted a bátyáddal), úgyhogy elbeszélgetnék mindkettőtökkel.

Bocs, de még jobban kiakadnék a helyesírásodon...

2015. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nyakon verném egy helyesírási szótárral... Azután komolyan elbeszélgetnénk a vesszők használatának fontosságáról.

Végül elküldeném a nagyihoz. Ő szépen elmesélné neki, hogy miért is kapott agyvérzést, meg hogy miért vannak olyan tragikus állapotban az erei, hogy nem találunk orvost aki meg merné műteni...

2015. márc. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Előbb írni tanulj meg, aztán jöhet a dohányzás, tüdőrák és társai.
2015. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Persze nem dicsérném meg, de nem akadnék ki. Én 14-15 évesen szívtam el egy-két szállal, mégse kaptam rá soha. Amint megszûnik "tiltott gyümölcs" lenni, nem is izgalmas.
2015. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem örülnék, de azon jobban kiakadnék, hogy 16 évesen nem tud írni.
2015. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, szüleim dohányoznak tini koruk óta, mégis kiakadtak, mikor megtudták, hogy KIPRÓBÁLTAM. Szerintem természetes, ha kiakadnak, a szüleid, védeni akarnak. Mert nem egy-egy száltól féltenek, hanem attól, hogy rászoksz.
2015. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azert a helyesirasi szotart is kolcsonadhatna, mert kriminalis a dolog. :/ tok gaz.

Amugy nem orilnek, mert ebbol siman lehet fuggoseg. Akkor inkabb vizipipa, az tarsasagi dolog, meg - bar karosabb - kevesebbet tudsz szivni.

2015. márc. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, a cigaretta és a botrányos helyesírás miatt is leülnék vele beszélgetni.


Attól sem menő, sem felnőtt nem leszel, ha füstölsz. Büdös és beteg annál inkább.

2015. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!