Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg a lányom...

Miért nem érti meg a lányom 22 éves létére hogy naponta, vagy két naponta 1 szál cigaretta is káros?

Figyelt kérdés
Ráadásul ő még nem szokott rá, 3 hónapja 3. dobozt szívja
2015. jan. 19. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
22 éves korában pont eldönti, hogy mit akar. Féltheted, figyelmeztetheted, de pörögni már felesleges.
2015. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

1) Az csak egy dolog hogy azt hiszed hogy csak 1 szalat hiv, mert mindig ket dobozzal van nala, az egyiket neked mutatja, a masikat pedig jol eldugja.


2) azert szivja a cigit, mert megismert egy jokepu pasit aki szinten cigizik, es ezzel akar neki imponalni. nagyon idiota egy lanyod van 23 eves letere

2015. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
3) ja igen ne adj neki tobb penzt mert cigire kolti
2015. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem akarlak megbántani, de azért, mert hülye. Mert ha egy 14 éves gyerek elkezd cigizni, azért teszi, hogy menő legyen, mert mindenki cigizik. De 22 évesen tisztába kéne vele lennie. Ha nem tudja, az elég nagy probléma. (Bár szerintem, tudja, érti, csak épp magas ívből tojik rá.)
2015. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

A lányod felnőtt nő, el tudja dönteni, hogy mit akar.


Egyébként biztosan ő is tudja, hogy káros... Az pedig hülyeség, hogy a 3. dobozt szívja 3 hónapja. Valószínű már sokkal többet szívott annál.


A párom 15 éves kora óta cigizik..kb naponta-két naponta 1 doboz.


Neki nem elég az, hogy káros az egészségére. Külső motiváció kell.


Aznap fogja letenni a cigit, amikor megszületik az első gyerekünk. Az már épp elég jó indok lesz.

2015. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Én ugyanígy voltam vele, aztán rájöttem, hogy a sárga fog nagyon undorító. Fölöslegesen vagyok stílusos, ha ronda a fogam a bagótól. Ezért eldöntöttem, hogy abbahagyom. Itt kezdődött a probléma, ha valaki nagyon sokat cigizik, szinte elkerülhetetlen hogy ne kezdjen el hízni, ha abbahagyja a dohányzást. Ezt kell elmondani a lányodnak. Most még befejezheti anélkül, hogy meghízna, később nem fog menni és választhat hogy ocsmány sárga fogakkal, büdösen él aztán szenved hogyan tegye le anélkül hogy dagadt lenne vagy el sem kezdi rendesen és inkább vesz belőle egy jó ruhát..:) 24/L
2015. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
6-os: elképesztő, hogy annak ellenére, hogy mennyire nem tudsz semmit, mennyire magabiztosan tudod állítani.
2015. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megérti 22 éves létére. Nyugi majd észhez tér és leteszi. örülj hogy nem szokott rá hamarabb.

6osnak: nem nem minden ember hízik meg tőle. Csak az akinek dohányzás helyett a pótcselekvés amit végez az evés lesz.

2015. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kovpet ***** válasza:
100%

"Aznap fogja letenni a cigit, amikor megszületik az első gyerekünk. Az már épp elég jó indok lesz."


Legyen igazad, de tedd meg kérlek, hogy aznaphoz egy hónappal ideírod, hogy bejött-e. Van egy tippem... :(

2015. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
7-es elképesztő, hogy mennyire nem tudod mivel lehet hatni egy fiatal lányra. Szerinted jó, ah dohányzik? Szerintem nem. Szerinted jobban meghatja, hogy a cigifüst bronchusok nyálkahártyáját irritálja, krónikus gyulladást okoz, ami rákkeltő tényező? Vagy a szénmonoxid hemoglobin kapcsolat? Ne haragudj, de szerintem ennél sokkal jobb megoldás, ha a külsejével próbálod megfogni. Az pedig, hogy a dohányzás abbahagyása súlygyarapodáshoz vezet a többségnél és a dohányzástól a fogak elszíneződnek tudományosan igazolt tény. Csak segíteni szerettem volna, de lepontozni, beszólogatni könnyebb. (a 6-os)
2015. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!