Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt apám? 14/f

Miért csinálja ezt apám? 14/f

Figyelt kérdés
Szóval én nem érzem, hogy szeretne engem mintha kerülne egy nap alig beszélgetünk 1-2 mondatot, nem viszel sehova se magával most is ment új kocsit venni de nem vitt magával, de még tegnep kérdeztem, hogy mehetek e vele akkor azt mondta, hogy igen, most meg be jött a szobába már el vagyok készülve és azt mondja, hogy inkább ne menyek vele mit tegyek?

2015. márc. 22. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj, Emil. Lehet, hogy zavaró lett volna, ha ott vagy.
2015. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért nem vitt el. Egyrészt akkor nem a mi találgatásainkra kell hagyatkoznod, másrészt megértené hogy ez neked sokat jelentett volna. És ami a legfőbb, tisztáznátok ezt a kérdést és nem maradna bizonytalanság benned.
2015. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt az ügyet ki kell nyomozni.

Persze az is lehet, hogy inkább olvasol helyette egy jó könyvet. Az "Emil és a detektívek" címűt javaslom például.

2015. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tanulni tanulok még néha sokat is. De az, hogy nem zavartam volna az biztos mivel annyra nyugodt vagyok hogy már a tanítók is úgy hívnak, hogy a: minta gyerek.... ja nem valami menő...
2015. márc. 22. 15:14
 5/5 anonim válasza:
Ez gyakori, 4 évet bírj még ki, aztán köszönj el tőlük!
2015. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!