Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis apam? Nem akarja,...

Normalis apam? Nem akarja, hogy sportoljak?

Figyelt kérdés
Kozolte velem, hogy nem mehetek tobbet edzesre, mert elege van, hogy a hulyesegimet finanszirozza. 16 eves vagyok. 4 eves korom ota rendszeresen sportolok. Uszom, futok, biciklizem, illetve 8 eves korom ota focizom ugyanazon a helyen. Termeszetesen az uszas es a foci penzbe kerul, ha ugy van ifjusagi meccs, hogy a mi csapatunk a vendegcsapat, akkor az utata is finanszirozni kell. Apa jol keres amugy. Az uszas a focival egyutt nekem 17.000 havonta. Keddig kene befiztni, de mondta, hogy itt a vege. O sajat maganak a napi 2 doboz cigit, 3 sort megveszi, lottozik, 100 meteres utra is kocsival megy, tehat meg tudna engedni maganak. A jegyeim is jok, nem megy a rovasara a dolog. :( nem lehet vele beszelni, azonnal tamad.
2015. márc. 22. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy nem tudsz valamit apád pénzügyeiről, ha ez így hirtelen jött. Érdeklődj, hogy nincs-e valami gond. Légy megértő.
2015. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj beszélni anyuddal, fűzze be apát, vagy magyarázza ő el a helyzetet, mert apaádtól nem kaptál érdemi választ, és hiányzik a mozgás.
2015. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs zsebpénzed? Esetleg valaki rokon (idősebb, már kereső tesó, unokatesó, nagymama, nagybácsi stb.), aki kisegítene, addig is, amíg meggyőzöd?
2015. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyiket hagyd abba :)
2015. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiányérzetem van amikor olvasom a részletes leírást.
2015. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Beszélj anyukáddal, hátha ő meg tudja győzni apukád.

Lehet,hogy apukád rosszabb anyagi helyzetbe került. Hogy tanulsz? Nem lehet, hogy a tanulmányi eredményeid miatt tiltja a sportot?

2015. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszelj anyukaddal. Apukad nem indokolta meg ertelmesen, h miert nem fizeti be azt a penzt? Ilyen fiam lenne, aki ennyire szereti a sportokat, akkor nem lenne kerdes szamomra, h fizetem neki...
2015. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!