Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az apámat. Normális?

Utálom az apámat. Normális?

Figyelt kérdés
Tegnap is állat módjára üvöltött velem,hogy k****ra elege van.Így ordított folyamatosan.A fél utca hallotta gondolom.Rossz volt a kedvem ennyi.Ezért kellett ezt csinálni.Utálom.Nem lehet vele normálisan beszélni, csak üvölteni tud.Egész kiskoromban szidott,hogy milyen hülye vagyok.Hülyegyerek!hányszor mondta,h menjek el a p****ba.Így mondta.erre csodálkoznak h olyan vagyok,amilyen :( Utáltam,ha átjött egy barátom,mert állandóan megalázott előtte.Most van barátom,haza se merem hozni,mert találkozik ezzel az állattal. Utálomutálomutálom.Bár mások lennének a szüleim
2015. márc. 10. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
rendben
2015. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 12 és 20 év közti vagy akkor tök normális.
2015. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen a között vagyok.De normális hogy így"beszél"velem? Egy kutyához is szebben szólnak.Soha nem fogom elfelejteni a megalázásokat.Hangultzavaraim vannak miatta,és persze ilyenkor csak mégjobban ordít.Felnőttként biztos meg fogok velük szakítani minden kapcsolatot.Az ember nem szivesen találkozik azzal,aki csak bántotta.
2015. márc. 10. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a nem normális ahogy viselkedik.

Nekem is ilyen gyerekkorom volt.

2015. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És te mennyire hülyültél meg tőle?persze a végén az egészet úgy állítja be h én legyek a hibás.Most mocsok szarul érzem magam
2015. márc. 10. 17:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedvenc:mikor a tesco parkolójában ordított, h menjek a p****ba
2015. márc. 10. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen miliőben éltem, de 15 évesen lepattantam otthonról a barom apám miatt.40 éves vagyok, 20 éve nem beszélünk.
2015. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást,biztos h én se fogok vele beszélni,amikor már nem függök az otthoniaktól,nem érdemli meg
2015. márc. 10. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy oldom meg, hogy elkerülöm a lakásban és nem szólok hozzá. Pl.:ha hallom, hogy kinn van a konyhában addig nem megyek arra ameddig ott van.

Szerencsére nálunk nagyjából normalizálódott a helyzet, de ez annak is köszönhető, hogy éjszakásban dolgozik, így nappal többnyire alszik.

2015. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam, de aztán lecseszett,h részt kell vennem a családi ebéden,nem lehet azt h ki se dugom az orrom a szobából,persze egy halálüvöltés után megviselten megyek él,akkor meg azért szid le,mert duzzogok.Örülnék ha elválnánaj,de anyám se értelmesebb :( és bele se gondolbak h talán miattuk vagyok ilyen elutasító/bizalmatlan/nem magabiztos a folyamatos verés és sértegetés miatt
2015. márc. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!