Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya elküldött iskolába...

Anya elküldött iskolába lázasan, betegen. Mit tudok tenni ellene? Betegen nem suliba a helyem, hanem otthon pihenni.

Figyelt kérdés
Nem mellesleg elmúltam 18...
2015. márc. 25. 08:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Akkor iskola helyett inkább orvoshoz menj. Bent az iskolában ha megtudják mi bajod, a tanár jó eséllyel úgyis hazaküld.
2015. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha nagyon lázas vagy és beteg, akkor az iskola orvosa is hazaküldhet.
2015. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha nagyon nem bírod ki a napot, akkor menj el orvoshoz az első 1-2 órád után, ő pedig úgyis megmondja, hogy mehetsz-e ilyen állapotban iskolába vagy sem. (Igazolja is.) Bár gondolom ha érettségi előtt állsz, anyud azért nem akarja, hogy hiányozz az órákról, de az sem megoldás, hogy betegen jársz továbbra is, mert még rosszabbul is elsülhet ha nem fekszed/pihened ki.
2015. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor az irányt a háziorvos felè vedd ès iratsd ki magad. Anyucinak meg mondd meg hogy az emberek nem örülnek ha elfertőzik őket szóval kicsit szálljon magába.
2015. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk nem kellett volna leírnod, hogy elmúltál 18 mert így nevetséges a kérdésed. Ha tényleg lázas és beteg vagy akkor elmész a felnőtt háziorvoshoz és kiír. Ennyi. Anyádnak meg megmondod, hogy mehet vitatkozni a dokival.
2015. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az orvos 1-3 között rendel, én fél4re lennék itthon. Az iskolaorvos ma nincs bent, a tanár pedig nem enged el, mert a szülőnek tudnia kell hol vagyok. Jövőre fogok érettségizni (5 évesen vagyok)
2015. márc. 25. 08:49
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Azért annyira nem vagy beteg, hogy ne tudj suliba menni, hiszen gyakorizni mégis tudsz. Amikor én lázas voltam, még a gépet sem tudtam bekapcsolni, mert a fejfájás, láz miatt szinte jojoztak a szemeim..
2015. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek, hogy ilyenkor azzal fenyeget hogy kirak a házból...
2015. márc. 25. 08:49
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor ez van. Ennél okosabb dolgokat már mi sem tudunk mondani, anyádat megváltoztatni pedig nem tudjuk.
2015. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Ki fogod bírni. Majd suli után amikor hazaérsz pihenhetsz
2015. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!