Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális máshol is így...

Ez normális máshol is így mennek vagy csak nállunk?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon sok házimunkát adnakA szobámon kivül mert az természetes


-Wc pucolás 2 wc És 3 heilységben kell wc-t meg füdöt meg zuhanykabint takaritani)

A konyhát heti 3szor

Szemetet kivinni

Porszivozni fent meg lent meg ablakot mosni


13 éves vagyok


van egy nagytesóm vele hétvégén takarittatnak (csak ilyenkor van ith)

Anyám ráadásul tök szzarul főz nem mos eleget kicsit kevés ruhám van és állandoan 2-3 volt már 4 honapig is kint volt vagy vannak most is ruháim

Az apukámnem föz sokat vagy ha csinál is akkor csak kb 20-25 recept ismétlödikk nállunk vagy kombinálva

nem engednek fözni pedig tök jól tudok de egyépként rendes alapanyagok sincsenek ithon csak max akimet szoktunk enni és állandoan 20-25 féle kaját cserélgetünk

A qurva iskolámban nincs egy KibASSOtt menza szval minden qurva nap szendvicset eszem aztán hazajövök és heti 3 szor nincs kaja ithon.aztán néha hétvégén eszünk normálisabbatmost is tök szar félig fözött huslevest eszem aminek nincs ize sem szval az egészet benyomattam erős pistával és igy legalább csíp



2015. márc. 25. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legalább tudhatod, hogy már most jobban elvezetnél egy háztartást, mint ők...
2015. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 gugolyabence válasza:
50%

Nálunk!!!! nem nállunk. Helyiség!!!!! nem helység. Egyébként!!! nem egyépként .Erős Pista!! nem erős pista. Szóval!! nem szval. BORZASZTÓ A HELYESÍRÁSOD!!!!



12/F

2015. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ez így van amúgy eddig csak eznyugtatott meg h legalább felnött koromban nem leszek olyan szar háztartás ellátó mint ők
2015. márc. 25. 19:28
 4/27 A kérdező kommentje:
igazad van 2-dik de itt vannak lent és barmikor feljöhetnek és akkor meg még csak most irnak le amit leirtam elsöre
2015. márc. 25. 19:29
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

2 wc? 3 helységben wc, fürdő, zuhanykabin?


Inkább tedd össze a két kezed, hogy nagy, komoly kertes családi házban laksz.


Mit nem adtam volna ha ilyen körülmények között növök fel és nem egy szar 35 nm-es kőbányai 10 emeletes panellakásban....

2015. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

A helyesírásod katasztrófa!

Szerintem viszonylag reális mennyiségű házimunkát kapsz,legalább is én is hasonló mennyiséget kapok.

Hát a főzéssel nem tudsz sokat tenni.

Esetleg számodra iskolai menza nem lenne megoldás?

2015. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
igazad van de kicsit sok ez egy 13 éves fiunak nem gondolod? gyakorlatilag mindent én csinálok 3/4 ét én végzem a munkáknak egyedül ök pedig 2-en 1/4 részét
2015. márc. 25. 19:32
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
12 éves vagyok, és én is egy csomó mindent csinálok. Mosogatás, teregetés, asztaltörlés, porszívózás, hajtogatás, vécépapír csere... Én is utálom, a testvérem mindent rám sóz, mert egy lusta dög. Nem tehetünk ez ellen semmit se. Amikor először szóltam anyáméknak akkor mondták tesómnak, hogy csinálja őt is, de aztán megint én csináltam most pedig leszarják. A kaja nálunk úgy van, hogy hetente egyszer megyünk, de szüleim minden vacsoránál annó csak riszt ettek + valamit. És én is, de mára szerencsére nem.
2015. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nincsen menzaa a suliban nincsen
2015. márc. 25. 19:34
 10/27 A kérdező kommentje:
bocsánat nincs
2015. márc. 25. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!